Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

VIROEXPO 2012

09.02.2012

«VIROEXPO » сьогодні є одним з найуспішніших ярмарків відповідного типу в Хорватії, а враховуючи велику кількість учасників і відвідувачів з різних країн, можна сказати, що він є одним з найважливіших ярмарків в регіоні.

20-22 січня 2012 року делегація Хмельницької області  на чолі з першим заступником Голови Хмельницької ОДА Вадимом Гавришко  взяла участь в  роботі 17 Міжнародного ярмарку економіки, ремесел та сільського господарства «VIROEXPO 2012», що проходив  у Хорватії в м. Віровітіца. До  складу делегації  ввійшли представники Хмельницької ОДА, Президент Хмельницької Торгово-промислової палати Наталя Бєлякова та підприємницькі кола області.

«VIROEXPO » сьогодні є одним з найуспішніших ярмарків відповідного типу в Хорватії,  а враховуючи велику кількість учасників і відвідувачів з різних країн, можна сказати, що він є одним з найважливіших ярмарків в регіоні. Свою продукцію і послуги тут представили учасники країн Європи та Азії: Австрії, Чорногорії, Чехії, Хорватії, Німеччини, Польщі, Індії, Китаю, Туреччини та ін. Цього року Україна була державою-партнером на ярмарку «VIROEXPO 2012».

Експозицію Хмельницької області відвідали Посол України в республіці Хорватія О.Левченко, а також представники Уряду Хорватії: Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ та Міністр торгівлі, з якими обговорено перспективи розвитку економічного, соціально-культурного та міжрегіонального співробітництва між Хмельницькою областю та Хорватією.

В рамках  візиту української делегації відбувся виступ представників української діаспори:  культурно-просвітницького товариства «Тарас Шевченко» з Каніжу, культурно-просвітницького товариства русинів і українців «Калина» з Рієки.

Під час роботи міжнародного ярмарку відбувся українсько-хорватський бізнес-форум, на якому обговорювались перспективні  питання співробітництва за участю представників українських фірм, які зацікавлені у розвитку зовнішньоекономічних зв’язків з Хорватією.

Підсумком робочої поїздки стало підписання Угоди про співробітництво між Хмельницькою  обласною державною адміністрацією та Віровітічко-подравською жупанією у торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах та Угоди про співпрацю між Хмельницькою Торгово-промисловою палатою та Регіональною палатою м.Віровітіца Хорватської палати економіки. 

Підсумовуючи результати поїздки, Президент Хмельницької Торгово-промислової палати Наталія Бєлякова зазначила, що ця подія матиме реальний вплив на розвиток економічного потенціалу Хмельницької області та  сприятиме встановленню нових ділових зв’язків між українськими і хорватськими підприємствами.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback