Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Післядипломне навчання у галузі управління бізнесом у Східній Європі

Головна школа сільського господарства у Варшаві

Факультет економічних наук

Післядипломне навчання у галузі управління бізнесом у Східній Європі

Інформуємо про початок прийому на Післядипломне навчання у галузі управління бізнесом у Східній Європі на Факультеті економічних наук Головної школи сільського господарства у Варшаві на академічний 2013/2014 рік.

Післядипломне навчання у галузі управління бізнесом у Східній Європі є формою навчання, призначеною для випускників ВУЗів (магістрів, інженерів, спеціалістів у сфері будь-якої дисципліни). Навчання створює можливість поглиблення знань та вдосконалювання вмінь у галузі управління підприємством на ринках Східної Європи, а також отримання нових професійних кваліфікацій. Випускники отримують свідоцтво закінчення післядипломного навчання. Навчання триватиме два семестри. Дидактичні заняття проходитимуть у Головній школі сільського господарства у Варшаві (вул. Новоурсинівська, 166) в рамках 14 приїздів (субота, неділя) та охоплюють 245 годин дидактичних занять.

Принципи оплати виглядають наступним чином: в момент подання заявки на навчання , стягується реєстраційний внесок у розмірі 500 злотих, який не підлягає поверненню. Організатор навчання зберігає собі право відмови від початку навчання у випадку занадто малої кількості бажаючих – в цьому випадку оплата 500 злотих повертається. Чергові оплати складають 4500 злотих у вигляді одноразової оплати а в двох семестрових частинах по 2250 злотих (строки оплати: повна оплата або оплата в двох частинах: І частина до 15.09.2013 року, ІІ частина до 15.02.2014 року).

Умовою прийняття на навчання є надання наступних документів (шаблони документів у пунктах 1,2 та 2 можна знайти на інтернет-сторінці www.pszb.wne.sggw.pl :

 1. Заявка на прийняття на навчання
 2. Індивідуальна анкета
 3. Підтвердження ознайомлення з Регламент навчання
 4. Ксерокопія особистого посвідчення
 5. Виписка з диплому виданого навчальним закладом
 6. 1 фотографія (формат на посвідчення)
 7. Підтвердження оплати 500 злотих

Дидактичні кадри навчання - це наукові працівники Факультету економічних наук Головної школи сільського господарства у Варшаві із значним професійним та дидактичним досвідом, юристи, менеджери, що управляють підприємствами в країнах Східної Європи, а також представники урядових організацій, що співпрацюють з цими кранами. Навчання охоплює наступні предмети: міжнародне право, податкова та митна система, інвестиційні стратегії, засновування та організації господарської діяльності, міжнародний маркетинг, міжнародна логістика, інновації у бізнесі, менеджерська бухгалтерія, управління фінансами підприємств, управління ризиком на підприємстві, переговори, курс російської бізнес-мови та дипломний семінар.

Комплект документів слід передати листом до 01.09.2013 року на адресу:

 • Wydział Nauk Ekonomiczncyh SGGW w Warszawie
 • Podyplomowe Stutia Zarządzania Biznesem w Europie Wshcodniej
 • Ul. Nowoursynowska 166
 • 02-787 Warszawa

Детальну інформацію можна отримати за номером телефонами: +48 22 59-342-29, (22) 59-342-24, 693-747-972, на інтернет-сторінці www.pszb.wne.sggw.pl або електронною скринькою: wne_pszbwew@sggw.pl

Прийняття на навчання відбувається згідно із черговістю отримання заявок. Кількість місць є обмежена. Інформацію про прийняття на навчання кандидати отримають після закриття прийняття заявок до 15.09.2013 року.

Навчання починаються у жовтні 2013 року.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback