Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Запрошуємо до співпраці з Німеччиною

24.09.2013

 

Як стати учасником Програми https://ukraine.managerprogramm.de/

Напрями коопераційних сесій 2020

https://ukraine.managerprogramm.de/wp-content/uploads/2019/07/Group-formats-2020.pdf 

Актуальна інофрмація про Програму

https://ukraine.managerprogramm.de/fit-for-partnership-with-germany

 

26-27 вересня 2013 в конферец-залі Хмельницької торгово-промислової палати відбулась презентація Програми Федерального міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: FitforPartnershipwithGermany.

 

В рамках заходу відбулися інтеграційний семінар зі створення Партнерської платформи проекту GIZ « Програма FitforPartnershipwithGermany»в Хмельницькій області»та промо-семінар Програми Федерального міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна.

Даний захід проходив під патронатом Хмельницької ОДА. В ньому прийняли участь директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької ОДА Андрій Прусецький, президент Хмельницької ТПП Наталія Бєлякова, керівник програмного бюро GIZв Україні СвітланаСтепащенко, представники ділових кіл регіону, громадських організацій, структурних підрозділів Хмельницької обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад.

Програма «FitforPartnershipwithGermany» є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини та основним іноземним партнером національної програми «Українська ініціатива», яка реалізується український урядом з 2001 року. Реалізацію Програми у Німеччині за дорученням Федерального міністерства економіки і технологій здійснює Німецьке товариство з міжнародного співробітництва «GIZ».

Керівник програмного бюро «GIZ» в Україні – Світлана Степащенко та провідний експерт міжнародного рівня Євгеній Клісенко зазначили, що за допомогою Програми перепідготовки управлінських кадрів Німеччина та Україна підтримують двосторонні економічні відносини. При цьому головна увага приділяється сприянню малим та середнім підприємствам.

Завдяки Програмі перепідготовки управлінських кадрів «FitforPartnershipwithGermany» українські управлінці можуть встановити контакти з німецькими підприємствами, а також підвищити кваліфікацію у сфері міжнародних економічних відносин.

Програма успішно реалізується збалансованим поєднанням навчальних занять – проведення тренінгів-практикумів, які надають можливість розширити знання в галузі менеджменту, отримати необхідну інформацію щодо специфіки ведення бізнесу за кордоном, вдосконалити навички ведення переговорів і управління та практичної підготовки на підприємствах Німеччини, оскільки відвідування німецьких підприємств – це безцінний здобутий досвід та можливість ознайомлення з новітнім, сучасним обладнанням.

Запрошуємо до співпраці!

За додатковою інформацією звертатись до Хмельницької ТПП

  • за тел.: 0382 785366
  • контактна особа – Наталія Бєлякова
  • Ми на Facebook
 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback