Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

ІНГО Україна

Професійний ризик-менеджмент підприємств

    Хмельницька Торгово-промислова Палата надає професійні консультації підприємствам щодо ефективного ризик-менеджменту. Під час кризи диверсифікація фінансових ризиків бізнесу набуває особливого сенсу. Адже значні збитки можуть бути завдані як нерухомому, так і рухомому майну підприємств, здоров’ю персоналу, спричинені перервою у виробництві тощо. Страхування бізнесу є найбільш дієвим інструментом ризик-менеджменту. Воно допомагає підприємству у разі незапланованих фінансових збитків, навіть великого розміру. При настанні страхового випадку клієнту виплачується матеріальна компенсація, що дає можливість продовжити бізнес, не знижуючи обсягів виробництва. Великі виплати корпоративним клієнтам, які відбуваються щороку, є позитивним прикладом взаємодії страхового ринку та інших галузей економіки, а також внеском у благополуччя та розвиток країни. Частіше за все підприємства страхують автотранспорт (КАСКО та «автоцивілка»), будівлі та обладнання, товари на складі, вантажі при транспортуванні. Окрему увагу приділяють особистому страхуванню персоналу компаній – це добровільне медичне страхування та страхування від нещасного випадку Також існують рішення для специфічних видів бізнесу – страхування аграрних виробників та експортно-імпортних операцій.

Наш надійний страховий партнер – АСК «ІНГО Україна»

     За 21 рік діяльності АСК «ІНГО Україна» стала одним із лідерів ринку, зокрема у страхуванні корпоративних клієнтів та юридичних осіб. Більше 10 років Компанія посідає провідні позиції не тільки за обсягом залучених премій і розмірам власних активів, але і за сумами виплат страхових відшкодувань. В залежності від побажань клієнта АСК «ІНГО Україна» може запропонувати ефективні рішення зі страхового захисту бізнесу та працівників підприємств – як окремі, так і комплексні:

• Автострахування: КАСКО, ОСЦПВ («автоцивілка»), «Зелена картка»;

• Особисте страхування персоналу: добровільне медичне страхування (ДМС); страхування виїжджаючих за кордон та подорожуючих по Україні;

• Страхування рухомого та нерухомого майна, у тому числі товарів на складі;

• Страхування ризиків аграрного виробника.

• Страхування експортно-імпортних операцій.

      Компанія має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та надає послуги як корпоративним, так і роздрібним клієнтам. АСК «ІНГО Україна» має високу ступінь надійності завдяки співпраці із західними перестрахувальниками, які мають високий рейтинг надійності (не нижче АА згідно Standard &Poor's). Це дуже важливо, тому що збитки часто бувають катастрофічними, а в Україні не всі страхові компанії володіють достатнім капіталом, щоб повністю покрити взяті на себе зобов’язання. 5 червня 2015 року «Українське Кредитно-Рейтингове Агентство» (UCRA) підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АСК «ІНГО Україна» на рівні «uaАА» зі стабільним прогнозом. Це є найвищим рівнем, який свідчить про максимальну надійність Компанії.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback