Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Управління стандартами маркування вин для міжнародної маркетингової стратегії

06.10.2021

 «Управління стандартами маркування вин для міжнародної маркетингової стратегії» - проект , що реалізується під егідою EU4 Business: Connecting Companies, під керівництвом EUROCHAMBRES за підтримки EU4Business initiative of the European Union за участі ТПП Вальядоліда (Іспанія), ТПП Замори (Іспанія), Хмельницької ТПП та Вінницької ТПП.

 У порівнянні з історією іспанських виноробних компаній винна промисловість Поділля доволі молода, тому потребує пильної уваги та підтримки. Сьогодні українські винороби стикаються з багатьма проблемами у сфері органічного виноробства та захисту виноградників, а також сертифікації вина. В контексті зростаючого інтересу до виноробства невеликих ферм виникає необхідність у створенні чіткої системи контролю якості вина та дотримання технологічних процесів, подібних до європейських, на основі еталонного аналізу ізотопів, що є аналітичним методом боротьби з шахрайством у винному секторі.
 Співпраця науково-дослідних установ Поділля та регіонів Вальядолід і Замора стане основою для створення якісних вин українського виробництва для подальшого експорту до інших країн світу.

 В рамках Проекту представники виноробних компаній та організацій виноробів двох українських  регіонів та двох  іспанських регіонів приймуть участь у навчальних візитах, семінарах та тренінгах , спрямованих на підвищення компетенції учасників, завдяки   обміну досвідом, набуття нових знань  та  налагодження  українсько-іспанського ділового  партнерства. 

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback