Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Українсько-Білоруський економічний форум, 21 липня 2017 р., м. Київ

19.07.2017

21 липня 2017 року о 10:00 в ТПП України (м. Київ, вул. В. Житомирська, 33
Конференц-зал "Колізей", 4 поверх), в рамках офіційного візиту в Україну президента Республіки Білорусь відбудеться Українсько-Білоруський економічний форум.

Програма заходу включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі.

Під час форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B перемовини між представниками ділових кіл України та Білорусі.

Співорганізатори форуму – ТПП України, ТПП Республіки Білорусь, Посольство Республіки Білорусь в Україні.
Партнери: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики України, Міністерство закордонних справ України.

У разі зацікавленості необхідно підтвердити свою участь, зареєструвавшись за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5O7XpIVCx-i0UVFQV0dENOKPDVylz_GkLHttY-AOuFRxutw/viewform).

Участь у заході – безкоштовна.

За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 та e-mail: bgn-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua, boi-ier@ucci.org.ua.

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback