Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Українсько-Австрійська бізнес зустріч, Хмельницька ТПП, 8 лютого 2018

1.02.2018

Хмельницька ТПП інформує Вас про наступне:

08 лютого 2017 у конференц-залі Хмельницької торгово-промислової палати (вул. Подільська 109/1) о 14.00 відбудеться Українсько-Австрійська бізнес-зустріч в рамках офіційного візиту Президента Українсько-Австрійської Асоціації Альфреда Ф. Прауса на Хмельниччину.

Пан Альфред Ф. Праус має видатну міжнародну кар’єру в сфері управління високого рівня в австрійських промислових та інженерних групах, таких як RHI та Waagner – Biro, останню з яких він успішно реструктуризував та вивів на новий рівень.

В Україні пан Альфред Ф. Праус розпочав проекти з розвитку галузей логістики та туризму, зосередивши увагу на сприянні інвестуванню та консультуванні. Має великомасштабну та обширну мережу зв’язків у сферах бізнесу та культури в обох країнах.

Основною місією Українсько-Австрійської Асоціації є зміцнення суспільних стосунків між Австрією та Україною та поширення у Австрії інформації про успішну трансформацію України за останні роки і тим самим сприяти покращенню іміджу України та уявлення про неї. УАА розвиває ініціативи та проекти у соціальних, культурних, громадянських та бізнес сферах, прагнучи розширити та посилити мережу співпраці між Австрією та Україною. У сфері бізнесу планує встановити та активізувати зв’язки В2А з метою залучення подальших інвестицій та просування двосторонніх проектів. Під час зустрічі пан Праус проведе тренінг , на якому будуть висвітлені питання: - міжкультурний крос-менеджмент (як зацікавити австрійця співпрацювати); - основні кроки успішних проектів з міжнародною участю: як впроваджувати бізнес-проекти з Західноєвропейськими партнерами /інвесторами (відбір проектів, розробка бізнес-плану згідно міжнародних стандартів; - пошук та визначення потенційних інвесторів/партнерів із Австрії/Західної Європи; - успішне проведення В2В переговорів та ефективна професійна презентація проекту; - супровід переговорів експерт-менеджерами Західної Європи. - сприяння партнерів країн Західної Європи українським компаніям у перемовинах з фінансовими інституціями «Більше довіри до України».

Учасники матимуть можливість отримати відповідь на актуальні питання Українсько-Австрійського співробітництва.

Участь у заході – безкоштовна. Початок реєстрації о 13.30.

Запрошуємо Вас прийняти участь у заході та до 07 лютого 2018 року поінформувати про згоду на участь за тел. (0382) 78-53-72, 098 055 99 27, або за електронною адресою ved@mitel-ua.com.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback