Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Тренінг "Підготовка Вашого підрпиємства до державних перевірок"

10.06.2020

Хмельницька торгово-промислова палата запрошує 18.06.2020р. о 10:00 на он-лайн тренінг (сервіс ZOOM), присвячений підготовці Вашого підрпиємства до державних перевірок, які ведуться Держпродспоживслужбою у відповідності до Плану державних перевірок, затвердженого в уставновленому порядку.
Після проходження тренінгу керівники та провідні фахівці підприємств аграрного сектору та виробники харчових продуктів будуть ознайомлені з сучасними засадами та останніми тенденціями в реформуванні вітчизняного законодавства у сфері державного нагляду та контролю, масивом законодавчо-нормативних актів, вимоги яких підлягають перевірці, правами та обов‘язками бізнесу при здійсненні перевірок. Слухачі отримають кваліфіковану допомогу у складанні плану підготовки власного бізнесу до перевірки. Також буде надана інформація про механізми та інструменти, які ведуть до зниження ступеню ризику господарської діяльності, з яким пов‘язана частота державних перевірок.

Тренінг проводиться на виконання завдань підвищення обізнаності та реалізації прав бізнесу при взаємодії з контролюючими органами у сфері безпеки продуктів харчування відповідно до вимог чинного законодавства України та Угоди про асоціацію з ЄС, зменшення рівня корупції при здійсненні перевірок уповноваженими органами державної влади в рамках проекту за підтримки Посольства Нідерландів, який ГО "Аналітичний центр Аграрного союзу України" впроваджує у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України згідно меморандуму про співпрацю.

Реєстрація до 17.06.2020р. 15:00 за телефоном +380681130331 - Марія Іванюк, e-mail:tpp-ua@i.ua, де необхідно вказати :
1.Назву організації.
2. Сфера діяльності.
3. Ім'я та фамілія учасника тренінгу.
4. Посада в організації.
5. Телефон учасника з Viber (для приєднання до групи та надсилання повідомлень про приєднання до ZOOM) .
6. Електронна адреса учасника.
По закінченню навчання учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу з підготовки підприємства до державних перевірок.
Лист-запрошення у Додатку.

ДолученняРозмір
на тренінг для бізнесу Агро та Харчові -1.doc44 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback