Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Секторальна освітня програма - Export Evolution IT

09.08.2021

 

Підприємці IT Сектору - для вас є ВАУ новина!

Ви готові?

Вперше в Україні стартує секторальна освітня програма - Export Evolution IT, яка стане кроком до розвитку вашої компанії на глобальному рівні, сформує розуміння, як експортувати системно та отримувати більший прибуток за рахунок ефективної співпраці у форматі секторальних альянсів!

Для кого можливість?

Для менеджерів з розвитку бізнесу, експортних менеджерів та топ-менеджменту малих та середніх IT-компаній, які вже ведуть експортну діяльність та прагнуть досягти успіху, використовуючи підходи системного експорту, а також для тих, хто тільки планує вихід на зовнішні ринки. Читайте про Програму більше тут: https://export.gov.ua/education/175-export_evolution_it

Що передбачено? ● 6 місяців дистанційного навчання; ● 6 навчальних модулів; ● 11 міжнародних експертів-менторів

Програми з Естонії, Великої Британії, Німеччини, Фінляндії; ● 2 формати навчання: самостійний та з менторською підтримкою; ● 200 учасників буде відібрано до участі: 150 - самостійне навчання та 50 - з ментором; ● Сертифікат міжнародного зразка.

Освітня програма стане потужним поштовхом для розвитку IT сектору України, а Ви маєте стати одним з драйверів цього процесу! Реєструйтеся до участі: https://forms.gle/FgLNL4SpQiaUtoZAA

Реєстрація триватиме до 5 вересня, 2021 (23:59)! ______ Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» .

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback