Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

30.03.2021

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» впроваджує заходи, що сприяють розвитку української економіки шляхом підтримки малих і середніх підприємств (МСП) у підвищенні їхньої конкурентоспроможності на внутрішніх і зовнішніх ринках. Серед заходів програми – проведення навчання для експортерів з метою підвищення обізнаності про шляхи розвитку експорту та використання сучасних інструментів доступу на закордонні ринки.
05-07 квітня 2021 року ми у партнерстві з Американо-українською Діловою Радою запрошуємо експортерів-початківців та експортерів, які мають незначний досвід, до участі в тренінгу Export Bootcamp “Інструменти для швидкого старту”, який допоможе зрозуміти як спланувати та зробити перші кроки на шляху до експортної діяльності.

Будемо вдячні за сприяння процесу інформування та мотивування підприємств вашого регіону щодо участі у заході шляхом розміщення інформації про захід на ваших сторінках в соціальних мережах, вебсайті та, за можливості, надсилання електронних інформаційних повідомлень підприємствам вашого регіону.

Матеріали для інформування додаються.

ДолученняРозмір
US UA Export BootCamp Apr2021.doc144.84 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback