Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Програма SABIT

2.02.2018

Програма SABIT запрошує взяти участь у стажуванні "Холодний ланцюг поставок":

• виробників продуктів харчування;
• сільгосппідприємства;
• 3PL компанії;
• хімічні та фармацевтичні підприємства;
• мережеві рітейл компанії.

Програма буде розглядати аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок. Потенційні учасники програми повинні приймати рішення в питаннях що стосуються холодного ланцюга постачання своєї компанії.
Дати стажування: 14 квітня - 5 травня 2018. Документи приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.
Вимоги до кандидатів:
• Технічна підготовка і відповідний досвід роботи в сфері холодного ланцюга постачання;
• Мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації). Знання англійської мови не вимагається.
Мета програми:
Основною метою програми є знайомство з американським холодним ланцюгом поставок.
Програма стажування:
Програма розрахована на три тижні. Перший тиждень присвячений навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Крім того, передбачені відвідування об'єктів і зустрічі з представниками широкого спектра американських компаній, що працюють в секторі холодового ланцюга поставок, і відповідних галузевих асоціацій.

Стажування фінансує Міністерство торгівлі США (переліт зі Стамбула / Києва в США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичне страхування на випадок екстреної необхідності, а так само невелику стипендію для компенсації частини вартості харчування і додаткових витрат).

За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. +380980559927 та по ел.пошті: president@mitel-ua.com, ean@mitel-ua.com.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback