Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Програма підтримки експорту

23.06.2017

Програма підтримки експорту Експорт одягу та взуття до ЄС
Про програму Ринок Європейського Союзу налічує понад 500 млн. споживачів, котрі щороку витрачають на придбання одягу та взуття з країн, які не є членами ЄС, понад 80 млрд. та понад 18 млрд. євро відповідно. Торгово-промислова палата України за підтримки CBI (нідерландського Центру підтримки імпорту) та у співпраці з регіональними торгово-промисловими палатами і Асоціацією «Укрлегпром» організовує програму підтримки експорту для українських виробників одягу та взуття, котра буде реалізована в 2017-2018 роках. Метою програми є підтримка зусиль українських малих і середніх виробників одягу та взуття, спрямованих на експорт до ЄС, шляхом проведення інформаційно-навчальних заходів, розробки експортних стратегій для підприємств та посилення компетенції українських консультантів з експорту до ЄС в торгово-промислових палатах. Програма є продовженням проекту «Розвиток спроможності організацій із підтримки бізнесу надавати послуги щодо експорту до ЄС в рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ЗВТ+) як частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (2015-2016 роки) та Звіту про аналіз ланцюгів вартості одягу та взуття (2015 рік). Програма буде реалізована в 2 етапи.
Етап 1: Майстер-класи та тренінги I. Проведення 2-х майстер-класів для українських виробників одягу та взуття, кожен – у 3-х регіонах України. Тема: Тенденції та можливості ринку ЄС для українських виробників одягу та взуття Короткий зміст: Можливості ринків одягу та взуття ЄС (огляд ринків, розмір і структура ринків) Виклики для українських виробників одягу та взуття (регуляторні вимоги, вимоги покупців) Ключові тенденції в галузях Сталість і корпоративна соціальна відповідальність Як досягнути успіху на ринку ЄС Дати та місця проведення: одяг: 3 липня – Харків, 5 липня – Київ, 7 липня – Хмельницький взуття: 25-29 вересня (Київ, Харків, Хмельницький) Майстер-класи для українських виробників проводитиме міжнародний експерт Джуліан Лоусон Гілл за підтримки сертифікованих консультантів з експорту до ЄС в українських торгово-промислових палатах.
II. Проведення 2-х тренінгів із експорту одягу та взуття на ринок ЄС для українських сертифікованих консультантів з експорту до ЄС. Дати: одяг: 6 липня 2017 року взуття: вересень 2017 року Місце проведення: Київ Тренінги для українських консультантів проводитиме міжнародний експерт Джуліан Лоусон Гілл.
Етап 2: Розробка експортних стратегій для українських виробників Відібрані українські виробники одягу та взуття отримають підтримку та наставництво в розробці стратегії експорту до ЄС та плану її впровадження. Експортні стратегії розроблятимуть спільно міжнародний експерт Джуліан Лоусон Гілл, сертифіковані консультанти з експорту в торгово-промислових палатах і українські компанії. ТПП-учасниці: ТПП України, Київська ТПП, Чернігівська ТПП, Харківська ТПП, Хмельницька ТПП Часові рамки: Друге півріччя 2017 року та перше півріччя 2018 року
Тренер: Джуліан Лоусон Гілл, експерт CBI з 25-річним досвідом у галузі одягу та взуття. Починав з роботи з Reebok International у Великобританії. Протягом останніх 5 років допомагав литовським виробникам одягу експортувати до інших країн-членів ЄС.
Для отримання деталей щодо участі, будь ласка, телефонуйте/ пишіть нам або переглядайте наш веб-сайт. Контактні дані: +380 67 233 47 50, vak-ier@ucci.org.ua Контактна особа: Віра Кузнецова, Дирекція міжнародного співробітництва, ТПП України Веб-сайт: http://www.eo-ucci.org.ua/укр/export-cbi/export-cbi

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback