Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Міжнародний Сід Форум

29.02.2012

Метою Сід Форуму є повноцінне використання можливостей інвесторів у венчурному капіталі. Також Форум є хорошим майданчиком для знайомства інвесторів з кращими старт-апами з потенціалом росту до рівня глобальних компаній. Міжнародний Сід Форум і національні фундації Форуму надають компаніям, що потребують початкового фінансування, унікальну можливість представити свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам.
Компанії, допущені для участі у Форумі, проходять спеціальну процедуру підготовки (Seed Forum process), щоб мінімізувати ризики інвестора і переконатися, що інноватор готовий ефективно вкладені кошти використати, особливо на ранній стадії розвитку компанії.
В цілому проведено спільні зустрічі в 40 країнах, які організовуються регулярно. До того ж 2 рази на рік (осінь, весна) ось уже 8 років проводяться так звані «піч-тренінги» (pitch-trainings), на яких компанії вчаться презентувати свої проекти великим інвесторам. Також вже створені 9 національних організацій в Норвегії, Ісландії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сінгапурі і Великобританії, Україні. Подали заявку на реєстрацію – Данія, США, Росія, Індія, Німеччина, Іспанія, Фінляндія, Угорщина, Китай.
У інших країнах Сід Форум координують національні представники. Форуми також проводяться в Малайзії, Південній Африці, Бразилії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Італії, Туреччині, Японії та ін. країнах.
Починаючи з 2008 року в Україні Торгово-промисловою палатою України за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні проведено вісім Міжнародних інвестиційних форумів «The Seed Forum Kyiv»та два регіональних – в Харкові і Дніпропетровську.
У форумах взяли участь представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, Національної академії наук України, інших державних та наукових установ України, фахівці наукоємних та інноваційних підприємств, інвестиційних фондів, енергетичних компаній, регіональних торгово-промислових палат, наукових парків,неурядових організацій та приватних інвесторів з Норвегії, Швеції, Латвії, Німеччини, Англії, Франції, інших країн Європи, США, Йорданії – більш ніж 800 осіб.
У зв’язку з ростом інтересу східно-європейських компаній до Сід Форуму, 7 жовтня 2010 р. був створений Благодійний Фонд «Сід Форум СНД» (SEED FORUM CIS FOUNDATION), який відповідальний за проведення Форумів на території країн СНД. 26 серпня 2011 р. створено Міжнародний благодійний фонд «СІД ФОРУМ УКРАЇНА», як національну складову глобальної мережі «Сід Форум».
Найближчий Сід Форум в Україні пройде 3 квітня 2012 р. Перед цим, 9 березня планується проведення спеціального семінару-тренінгу українських компаній як етапу відбору на виступ перед інвесторами на Форумах в Києві і Донецьку.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback