Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Міжнародний бізнес-форум "Інвестиції і можливості співпраці", 7 червня 2017 року в місті Бєльц, Республіка Молдова

25.05.2017

Хмельницька Торгово-промислова палата засвідчує Вам свою глибоку повагу та запрошує взяти участь у міжнародному бізнес форумі «Інвестиції і можливості співпраці», який відбудеться 7 червня 2017 року, в місті Бєльц, Республіка Молдова. Даний форум є важливою платформою в просуванні і встановлення партнерських відносин між компаніями з Республіки Молдова, Європейського Союзу, Співдружності Незалежних Держав, а також держав CEFTA або азіатських країн. Організаторами заходу є Торгово - Промислова Палата Республіки Молдова за підтримки Уряду РМ і за сприяння муніципальної ради міста Бельц, районних Рад, Проекту Європейського Союзу, Enterprise Europe Network. В рамках Форуму передбачено організацію великої ділової програми, яка включає обговорення найбільш важливих питань розвитку торгово - економічного та інвестиційного співробітництва, що представляє найбільший інтерес для потенційних зарубіжних інвесторів, організацію виставки товарів молдавського виробництва, презентації національних інвестиційних проектів і програм, організацію прямих ділових переговорів між потенційними інвесторами та представниками молдавського бізнесу.
У форумі очікується участь понад 100 молдавських і зарубіжних компаній, що представляють різні сектори, такі як: сільське господарство, агропромисловий комплекс, легка промисловість, інформаційні технології, текстильна, автомобільна галузь, будівельний сектор, поновлювані джерела енергії і т.д. В рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Інвестиції і можливості співпраці», буде організовано виставку молдавських товарів, інструмент для просування вітчизняних товарів і послуг, а також створення спільних контактів між місцевими та іноземними бізнес колами.
У зв’язку з обмеженим терміном реєстрації (до 02.06.2017 року) просимо Вас проінформувати про Ваше рішення та сферу зацікавленості за телефоном (0382) 78-53-72, 067 384 19 46 контактна особа Лілітко Марина Миколаївна, або за електронною адресою ved@mitel-ua.com.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback