Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Міжнародні виставки в Києві, 15-18 червня 2021 р.

09.06.2021

Запрошуємо Вас 15-18 червня 2021 р. відвідати Міжнародний виставковий центру м. Києві (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15).

У зазначені дати МВЦ об'єднає під своїм дахом в єдиний комплексний захід найважливіші міжнародні виставки, присвячені всьому переліку питань безпеки від національної до особистої- шо є особливо актуальним в теперішній період нових викликів і загроз:

• II Міжнародна спеціалізована виставка "Expert Securiry-2021" буде представлена продукція як для масштабних державних проектів так і для приватного використання за тематикою: вїдеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, охорона периметру, захист інформації, кібербезпека.

• XIX Міжнародний виставковий форум "Технології захисту - 2021" технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об'єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

• XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека - 2021" оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка. військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Окрім експозиції з безпеки додатково можна буде відвідати захід, який відбувається 1 раз на 2 роки:

• XII Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт- XXI" обладнання для аеропортів і терміналів; системи навігації та управління польотом; модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, бортове і наземне обладнання для літальних апаратів; літальні апарати всіх типів і призначень.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback