Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Круглий стіл на тему "Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення», 7.09.2017, Торгово-промислова палата України

4.09.2017

УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Україна, 01001, Київ, вул. Хрещатик,34 Тел.:(044) 278-3069, факс: (044)226-3152 Банківські реквізити: П/р 26002301638 в АК Промінвестбанк (ЗАТ) м. Києва, МФО 300012
ЄДРПОУ 00036897

Керівникам регіональних відділень УСПП, Членам УСПП, ООРУ, Антикризової ради громадських організацій України
Шановні колеги!
Торгово-промислова палата України спільно з Українським союзом промисловців і підприємців та Радою підприємців при Кабінеті міністрів України, за підтримки Ділового порталу HUBS, проводять 7 вересня (четвер) Круглий стіл на тему "Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення».
Спиртова промисловість є бюджетоутворюючою та однією із найприбутковіших галузей української економіки. Вона відіграє важливу роль у ефективному функціонуванні інших галузей: фармацевтичної, харчової, агропромислового та паливно-енергетичного комплексів.
Стагнація виробничих потужностей, щорічне падіння експорту спирту, відсутність інвестицій, тінізація, надмірна державна регуляція обумовлюють необхідність подальшої демонополізації цієї сфери та впровадження ефективної моделі приватизації спиртових підприємств із урахуванням світового досвіду.
У ході круглого столу пропонується всебічно розглянути ситуацію, що склалася у спиртовій галузі, обговорити шляхи досягнення конструктивних, консенсусних рішень в інтересах проведення ефективних перетворень у цій сфері та виконання відповідних зобов'язань перед МВФ.
Для участі в заході запрошені Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства, Народні депутати, представники Фонду держмайна, підприємств спиртової промисловості та горілчаної галузі, міжнародних фінансових та донорських організацій, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, науковці, ЗМІ, тощо.
Організатори круглого столу запрошують усіх зацікавлених представників державних органів, підприємців, експертів, науковців долучитися до відкритого обговорення проблематики.
Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 у Торгово-промислова палата України, зал «Колізей» (4-й поверх).
Початок роботи - 10:00. Реєстрація учасників - з 09:30.
Звертаємо Вашу увагу, що участь у заході безкоштовна, попередня реєстрація є обов'язковою.

Відомості про участь (П.І.П., посада, контактний телефон чи e-mail) просимо надати до 15.00 06.09.2017 р. (тел.: (044) 584 28 31, e-mail: kat-bsd@ucci.org.ua (Олександра Коваленко).

Додаткова інформація: тел.:(044) 583 50 68, e-mail: u-ol@ucci.org.ua (Олег Юхновський)

Президент УСПП, Голова Антикризової ради громадських організацій України
А.Кінах

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback