Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості», 20 квітня 2017р в ТПП України

31.03.2017

Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою повагу і інформує, що 20 квітня 2017 року в ТПП України (адреса: вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4-й поверх) відбудеться Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості». Співорганізаторами конференції виступають ТПП України, Литовська та Вільнюська палати торгівлі, промисловості та ремесел, Український Союз промисловців та підприємців, Посольство Литовської Республіки в Україні.
Партнерами конференції виступають: Міністерство економіки Литви, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Конфедерація промисловців Литви, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Литовське агентство з житлового енергозбереження, Литовська асоціація з поновлюваних джерел енергії, Асоціація Східно-Європейського партнерства та інвестицій, публічне товариство «Відкрита Європа».
Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-литовського економічного та інвестиційного співробітництва, умови, переваги та проблемні питання ведення бізнесу в Україні та Литві, після чого відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Литви.
У 2-й половині дня в рамках конференції будуть працювати 3 українсько-литовські робочі групи за наступною тематикою:
1. Співробітництво у сфері інформаційних технологій
2. Передача литовського досвіду у сфері енергоефективності та охорони навколишнього середовища
3. Стимулювання інвестицій та бізнесу в Україні та Литві.

Після завершення діяльності робочих груп відбудеться презентація традиційних литовських продуктів, зокрема сирів, напоїв та випічки, і спілкування буде продовжено у неформальній атмосфері. Більш детальна інформація про перебіг заходу викладена у програмі конференції (додається).
Початок заходу - об 11.00, початок реєстрації - з 10.00.
До участі у конференції запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Литвою у зазначених сферах.
У разі зацікавленості прохання до 14 квітня п.р. підтвердити свою участь, надіславши до Дирекції міжнародного співробітництва заповнену анкету-заявку учасника та оплативши свою участь у заході згідно виставленого рахунку.

Контакти: 0980559927, 0503763734, ean@mitel-ua.com

ДолученняРозмір
Ukr-Lituaen-BF-Progr-20 04 17-Projekt-28 03-R.doc85.5 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback