Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Комерційні пропозиції іспанських компаній на початок 2014 року

1. Акціонерне товариство шукає в Україні представника для налагодження експортних поставок плит металевих перфорованих та металу решітчастого, пропонує встановлення та розвиток довгострокового співробітництва.

2. Адвокатське бюро надасть консультаційні послуги українським виробникам та експортерам будь-яких товарів в Іспанію, сприятиме укладенню вигідних комерційних контрактів.

3. Виробничо-торговельне підприємство укладе довгострокові комерційні контракти з українськими суб'єктами господарювання, що беруть участь в конкурсах з державних закупівель, з метою експортних поставок та проведення технічного обслуговування спеціальних автомобілів, призначених для використання органами правопорядку.

4. Адвокатське бюро надасть українським суб’єктам господарювання консультаційні послуги з питань відкриття та започаткування діяльності представництв (філій) на території Іспанії.

5. Торговельне ТОВ пропонує українським імпортерам підписання довгострокових комерційних контрактів з поставок високоякісних вин, спеціальних сортів оливкової олії, хамонів, ковбас, твердих сирів, продуктів мор'я виробництва Іспанії.

6. АТ пропонує українським імпортерам підписання комерційних контрактів з поставок широкого асортименту продовольчих товарів іспанського виробництва за помірними цінами.

7. Виробниче ТОВ шукає дистриб’ютора або оптового покупця шкіряних ременів та інших виробів зі шкіри, зокрема власних марок "Humberto Fiacco HF+" (для жінок) та "Leathermood" (для чоловіків). Також пропонується організація виробництва з використанням марки дистриб’ютора.

8. Компанія має значний досвід виготовлення й облаштування теплиць та оранжерей. Пропонує зацікавленим українським приватним та державним фірмам різні форми співробітництва.

За детальнішою інформацією звертатись за тел. (0382)785362, kmcci@mail.ua

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback