Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

III Національний форум з підтримки експорту, 25 травня 2017р в ТПП України

30.03.2017

Шановні колеги!

Торгово-промислова палата України (далі - Палата) висловлює Вам свою повагу та інформує про наступне.
25 травня 2017 р. Палатою заплановано проведення III Національного форуму з підтримки експорту (далі - Форум). Потенційні учасники Форуму: представники українського бізнесу, Торгово-промислових палат України, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності тощо.
У рамках Форуму пропонується обговорити пріоритетні питання підтримки експорту з боку дипломатичних місій України за кордоном, актуальні питання експорту продовольчої групи товарів, сучасні інструменти торгового фінансування, страхування в експортній діяльності, особливості секторальної кооперації в промисловості з іноземними партнерами, грантову та технічну підтримки українських експортерів, а також міжнародні програми підтримки бізнесу, участь у державних закупівлях за кордоном в рамках угоди GPA: поради експертів (проект програми додається).
Відповідно до проекту програми Форуму передбачено проведення гала-сесії на тему: «Взаємодія влади та бізнесу задля просування вітчизняного експорту».
Запрошуємо фахівців взяти участь у роботі Форуму.
Реєстрація учасників Форуму здійснюється Дирекцією виставково - конгресової діяльності ТПП України за тел. (044) 586 40 15. ел. пошта: gtv-sem@ucci.org.ua, mav-sem@ucci.org.ua, bvi-sem@ucci.org.ua. Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback