Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Діловий захід «Схід-Експо 2017», 12-13 вересня 2017 р., ТПП України

8.08.2017

Шановні колеги!

      Інформуємо Вас про те, що 12-13 вересня 2017 р. у Торгово-промисловій палаті України відбудеться унікальний діловий захід «Схід-Експо 2017» за участі провідних підприємств малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей.

      Організатори та партнери заходу - Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН). Торгово-промислова палата України. Донецька та Луганська ОДА за фінансової підтримки уряду Японії та Польщі. «Схід-Експо 2017» - це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також усіх киян та гостей міста. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зберуться в Києві, щоб розширити та зміцнити ділові зв'язки між Донбасом та іншими регіонами України.

      Центральним заходом «Схід-Експо 2017» є виставка-презентація бізнесів Донецької і Луганської областей, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів. Крім того, підприємці та відвідувачі виставки зможуть пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та ознайомляться з новою продукцією від виробників зі сходу України.

      В разі зацікавленості просимо повідомити про це за телефоном 050-477-51-00 або по e-mail: east-expo@ucci.org.ua (Фоломєєва Вікторія - координатор заходу). Дякуємо за співпрацю!

     Додатки: програма заходу, список експонентів, список потенційних учасників (надсилається в електронному вигляді)

ДолученняРозмір
учасники.xlsx17.08 КБ
програма.docx135.95 КБ
потенц.партнери.xlsx17.96 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback