Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Cемінар «Актуальні зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Технічні та юридичні аспекти обігу нерухомості»., 24 листопада 2017 р., Хмельницька ТПП

17.11.2017

Керівникам підприємств з технічної інвентаризації нерухомого майна, експертам, інженерам технічної інвентаризації, нотаріусам, рієлторам, державним реєстраторам, представникам будівельних компаній

Запрошуємо Вас взяти участь в одному з регіональних практичних семінарів на тему: «Актуальні зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Технічні та юридичні аспекти обігу нерухомості».
Семінар організовано Центром бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві «Полілог-Групп» та проводиться за підтримки Громадської ради при Мінрегіоні, Асоціації експертів будівельної галузі, Української Асоціації БТІ «Укртехінвентаризація», Асоціації технічних інвентаризаторів «Західтехінвентаризація», Івано-Франківської обласної асоціації експертів з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, Асоціації «Дніпротехінвентаризація», Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України, Спілки фахівців з нерухомості України, Комітету з питань підприємництва у житловому та комунальному господарстві при ТПП України.
Другий регіональний практичний семінар у м. Хмельницький відбудеться для Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Чернівецької областей у п'ятницю, 24 листопада 2017 р. у Хмельницькій Торгово-промисловій палаті за адресою:
м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1

Щоб взяти участь у заході, необхідно зареєструватися.
Більш детальна інформація (програма, реєстраційна форма, спікери заходу, умови участі та інше) на сайті семінару за адресою:
http://www.seminar-bti .polilog.group/

Будемо раді бачити Вас серед учасників регіонального практичного семінару за участю представників Мінрегіону, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Державної реєстраційної служби, Асоціації експертів будівельної галузі, представників органів місцевого самоврядування та лідерів експертної групи з питань технічної інвентаризації нерухомості Громадської ради при Мінрегіоні.
Контактна особа оргкомітету:
Анастасія Козельська, +38 (044) 390-25-52, +38 (067) 544-11-00 E-mail: seminar.bti@gmail.com

ДолученняРозмір
-БТИ-Хмельницкий.pdf379.49 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback