Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Бізнес-місія до Словенії

26.04.2017

Шановні керівники підприємств, шановні колеги!

Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою повагу і інформує, що відповідно до домовленості, досягнутої між ТПП України і ТПП Словенії та за організаційної підтримки Посольства України у Республіці Словенія, Посольства Словенії в Україні і офіційного представника ТПП України у Словенії, з метою активізації двостороннього співробітництва у період 22-25 травня 2017р. буде організовано українську бізнес-місію до Словенії (м. Любляна), у рамках якої відбудеться українсько-словенський бізнес-форум.
На даний час Словенія є високорозвиненою та успішною країною з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських та світових ринках.
У структурі українського експорту до Словенії значне місце посідає деревина та вироби з неї, металовироби, залізничні локомотиви, продукти неорганічної хімії. Словенія, в свою чергу, традиційно постачає на український ринок фармацевтичну продукцію, котли, електричне обладнання, вироби легкої промисловості, продукти харчування.
Участь у бізнес-форумі дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв'язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них словенських ринках, ознайомитись з досвідом виходу Словенії на ринки ЄС. У програмі бізнес-форуму зокрема передбачається участь президента ТПП Словенії та президента ТПП України, який очолить українську бізнес-делегацію. Колеги з ТПП Словенії запросять до участі у бізнес-форумі представників словенського бізнесу з урахуванням профілів та побажань українських компаній.

Згідно попереднього кошторису орієнтовна вартість участі у програмі бізнес-місії складає 1100 -1200 євро на 1 учасника. Ця сума включає: авіапереліт, внутрішні трансфери у Словенії, проживання у готелі (одномісне розміщення), медичне страхування, участь у діловій та культурній програмі, візову підтримку (у разі необхідності).

У разі зацікавленості просимо повідомити про прийняте рішення ТПП України та не пізніше 28.04.2017р. надіслати анкету - заявку на участь (формуляр див. у Додатку 1).

Контакти для зворотного зв'язку:
тел./факс 279-44-56, тел. 279-64-06, boi-ier(p).ucci.oraиа, Ьеа-іег(р)иссі.ora.иа.

ДолученняРозмір
SLOVENIEN-BF-Mai-2017-DODATOK-1.doc51.5 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback