Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus #AgroFood відкриється в червні

15.06.2020

Прес-реліз 28.05.2020

        Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus #AgroFood почне роботу 16 червня 2020 року і представить продукцію провідних білоруських підприємств в галузі сільського господарства і продуктів харчування.

        Виставка представляє собою інтерактивну експозицію, що складається з віртуальних стендів. На кожному стенді розташовані віртуальні зразки продукції, відеоролики, ділові пропозиції. Відвідувачі стендів можуть ознайомитися з персональним відео-привітанням і поспілкуватися з представником підприємства за допомогою текстового чату. Інформація буде представлена російською та англійською мовами.

        У павільйоні Agro будуть представлені сільськогосподарська техніка та обладнання, технології та розробки в сфері сільського господарства, добрива та засоби захисту рослин, корми та кормові добавки, ветеринарні препарати та медикаменти; павільйон Food продемонструє продукти харчування і напої. У виставці візьме участь понад тридцять білоруських організацій і підприємств.

        Серед учасників виставки - Державний комітет з науки і технологій Республіки Білорусь, який представить білоруські наукові розробки в сфері сільського господарства і продовольсва.

        Підприємство «Екстрасервіс» продемонструє лінійку інноваційного технологічного устаткування і комплектуючих для тваринницьких комплексів. Підприємство з 1996 року забезпечує сервісне обслуговування і безперебійну роботу поставленого обладнання сільгосппідприємств в країнах СНД. Високий рівень сервісу забезпечується власної виробничо-складської бази, конструкторським бюро і виїзними монтажними бригадами. Підприємство продемонструє на виставці запущені в 2019 році новинки власного виробництва: автопоїлка групова нержавіюча і насос молочний універсальний для перекачування молока на молочно-товарних фермах з холодильного обладнання в молоковоз.

        Генеральний партнер віртуальної виставки, Мінський молочний завод №1, є першопрохідцем у всьому: в далекому 1975 році це підприємство першим в Білорусі розпочало випуск глазурованих сирків - одного з «фірмових» продуктів білоруської молочної галузі. А в наші дні Мінський молочний завод №1 - єдиний в Білорусі виробник сиру з блакитною цвіллю і сиру для смаження. На віртуальній виставці підприємство теж планує дивувати відвідувачів, на цей раз - інноваційними продуктами, таким як сирний десерт, вироблений методом ультрафільтрації, і сирним коктейлем з сиру, отриманого унікальним методом сепарування. Продукція підприємства експортується в Азербайджан, Грузію, Казахстан, Китай, Росію, Таджикистан, Узбекистан, США, Сирії та інших країн.

        Підприємство «Молочний світ» в рамках виставки представить своїм новинки: молоко стерилізоване з терміном придатності 1 рік, масло солодковершкове в великій фасовці до 2 кг, а також нову лінійку молочної продукції преміум класу «Городен'», створену з добірного молока сорту екстра. Понад 50 відсотків продукції, що випускається підприємством продукції йде на експорт. Бренд «Молочний світ» представлено в 35 країнах світу: Японії, Азербайджану, Сирії, ОАЕ, Саудівської Аравії, Казахстані, Грузії, Росії, Туреччині, Китаї, В'єтнамі, Узбекистані, Сінгапурі та інших.

        Гродненський м'ясокомбінат працює вже понад 100 років і є одним з найбільших в Білорусі м'ясопереробних підприємств повного циклу. Щомісяця на підприємстві проводиться 1200 тонн яловичини і 1800 тонн свинини, реалізується 3000 тонн ковбасних виробів і копченостей, більше 500 тонн напівфабрикатів. Підприємство експортує м'ясо яловичини на кістці, яловичину блочну, відруби яловичі, субпродукти, жири, ковбасні вироби і копченості, напівфабрикати зі свинини і яловичини. У 2019 Гродненський м'ясокомбінат отримав сертифікат «Халяль» на виробництво яловичини в напівтушах, четвертинах охолодженої і замороженої. На виставці підприємство представить новинки продукції, в тому числі ковбасу яловичу з чорносливом і хамон. Основні експортні ринки - Азербайджан, В'єтнам, Гонконг, Грузія, Казахстан, Китай, Росія, Узбекистан.

        Слонімський м'ясокомбінат отримав сертифікат «Халяль» ще в 2016 році. Географія експорту підприємства охоплює ряд країн: Азербайджан, Вірменія, Грузія, В'єтнам, Іран, Казахстан, Канада, Китай, Молдова, Таджикистан, Узбекистан. У числі фірмових продуктів Слонімського м'ясокомбінату - асортимент паштетів зі смаками національних кухонь різних країн світу. Серед демонстрованих на виставці новинок підприємства варто особливо відзначити технологію упаковки безкісткового м'яса. Після вакуумування пакет з продуктом піддається термоусадці за технологією CRYOVAC. В результаті продукт займає менше місця, має кращий товарний вигляд і захищається від несанкціонованого розкриття.

        Один з найвідоміших кондитерських брендів Білорусі, підприємство «Комунарка», продемонструє на виставці шоколадні вироби, виготовлені інноваційним методом відливання «холодний штамп». Відповідна нова технологічна лінія з виробництва шоколаду та шоколадних цукерок була впроваджена на підприємстві в 2019 році - на честь 90-річного ювілею «Комунарка». Серед переваг нової лінійки - натуральність інгредієнтів, що входять до складу начинки цукерок (порічкове, журавлинне і абрикосове пюре зі шматочками ягід і фруктів). До речі, Кондитерська фабрика «Комунарка» стала першим підприємством в Білорусі, яка налагодила виробництво шоколаду з двошаровими начинками. Серед демонстрованих на виставці новинок - молочний шоколад з начинкою з молока і полуниці з йогуртом по брендом «Дитячі історії».

        Ще один кондитерський флагман Білорусі, фабрика «Спартак», продемонструє на виставці ряд новинок, включаючи набори шоколадних цукерок, білий шоколад з добавками і діабетичний шоколад.

        В рамках виставки пройде Міжнародний аграрний онлайн-форум, де відбудеться обговорення поточної ситуації в сільськогосподарській і зовнішньоторговельній сфері за участю представників державних органів і підприємств з різних країн.

        Генеральним партнером виставки Made in Belarus #AgroFood є Мінський молочний завод №1, партнером - СТОВ «Гейм Стрім» - Мінський центр розробки World of Tanks.

        Організатор серії віртуальних виставок Made in Belarus Online - підприємство «Белінтерекспо» Білоруської торгово-промислової палати, яке за час свого існування провело понад 250 виставок і експозицій в 60 країнах світу.

        Перша віртуальна виставка Made in Belarus #AgroFood проводиться за підтримки галузевих міністерств і відомств, а також дипломатичних представництв Республіки Білорусь.

        Відвідування виставки - безкоштовне (з обов'язковою відміткою про реєстрацію). Реєстрація відкрита з 1 червня за адресою: https://www.belinterexpo.by/exhibition/virtual/, а сама інтерактивна платформа почне роботу 16 червня. Можливість поспілкуватися з підприємствами за допомогою текстового чату буде у відвідувачів з 16 по 18 червня, а потім платформа буде відкрита для відвідування в режимі демонстрації до 19 липня 2020 року.

        Детальна інформація про віртуальній виставці Made in Belarus - на сайті організатора, виставкового підприємства «Белінтерекспо» БелТПП: www.belinterexpo.by.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback