Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Екомодернізація усіх сфер економіки та обмін досвідом

27.07.2020

ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION» Національний центр сталого розвитку спільно з Професійною асоціацією екологів України запрошують стати учасником та партнером інноваційного майданчика ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION» https://cutt.ly/Ea0F0Yk Створений для вирішення актуальних питань екології виробництв під призмою завдань екомодернізації усіх сфер економіки та обміну досвідом

✓ 26 серпня

Блок «Охорона водних та земельних ресурсів» Чи може Україна досягти стандартів ЄС у водній сфері? Які заходи країна повинна впровадити в сфері охорони земельних ресурсів?

✓ 27 серпня

Блок «Реформа сфери відходів. Промислові відходи» Циркулярна економіка і промислові відходи: можливості та перепони.

✓ 28 серпня

Блок «Охорона атмосферного повітря» European Green Deal та вітчизняні можливості. ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 у форматі онлайн – це: • Конференції • Практикуми та обмін рішеннями • Тематичні віртуальні виставки з консультаціями експертів дозволить значно розширити географію експертів та учасників заходу. • Понад 1000 учасників • Понад 60 важливих питань • Понад 100 корисних рішень ЗВИЧНІ ПЕРЕВАГИ NETWORKING У БІЛЬШ МАСШТАБНОМУ ФОРМАТІ! А традиційна тематика — аналіз діючих нормативно-правових актів та практичні рекомендації щодо їх застосування — буде значно розширена і доповнена. Окремо будуть висвітлені проєкти нових норм природоохоронного законодавства і те, до яких змін у діяльності природокористувачів вони призведуть. Щодня частина доповідей буде присвячена передовим технологічним рішенням і аналізу успішних бізнес-кейсів у сфері природокористування та екологічної безпеки. НОВІ ВИКЛИКИ — НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

Реєстрація

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback