ТОВ «ОЛТЕКС» - виробник швейних виробів

(044) 422 0303

Название: 

ТОВ «ОЛТЕКС»

Вид деятельности: 

Виробник швейних виробів

Сайт компаии: 

www.olteks.com

Расположение: 

м. Київ, вул. Олександрівська,45

О компании

ТОВ ”Олтекс” є потужним вітчизняним виробником швейних виробів. Завдяки повному технічному переобладнанню у 2002 -2003рр. розкрійного “Autex” (Іспанія); дублюючого “Kannegissere” (Німеччина); швейного “Durkopp-Adler”, “PFAFF” (Німеччина), “Juki” (Японія); волого-теплового обладнання “Veit” (Німеччина), “Rotondi” (Італія), та кваліфікованим спеціалістам наша продукція відрізняється високою якістю та конкурентноспроможною ціною. У 2010-2011 роках виробництво сертифіковано на відповідність міжнародній системі управління якістю за ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008). Підприємство виробляє та експортує продукцію для відомих європейських та американських фірм, таких як “Ukrakov-West” (Бельгія), “Eurotex”,“Lener Cardier” (Франція), “Polaris” (Австрія), “Kaizer”,“Valker”,“Kirsten” (Німеччина).

Понад 15 років основними замовниками ТОВ “ОЛТЕКС” є Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, МНС України, Держкомкордон, підприємства Укрзалізниці, ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, ДППЗУ «Укрпошта» та ін .

Опис підприємства: Виробничі потужності підприємства розташовані на ПАТ «Прилуцька швейна фабрика», якому ТОВ «ОЛТЕКС» передало у оренду частку виробничого обладнання і яке знаходиться у оперативному управлінні ТОВ «ОЛТЕКС». Виробничий процес ТОВ «ОЛТЕКС» побудований у 2 етапи.

На першому, кваліфікованими працівниками ТОВ «ОЛТЕКС» розробляються лекала, пошиваються зразки відповідних предметів закупівлі, які узгоджуються із Замовником, готується тендерна документація для участі у торгах, укладаються договори із замовниками, закуповується сировина та прикладні матеріали на виконання замовлення, здійснюється транспортне забезпечення.

На другому етапі, на підставі договору на переробку давальницької сировини ПАТ «Прилуцька швейна фабрика» здійснює пошиття продукції.

ТОВ «ОЛТЕКС» та ПАТ «Прилуцька швейна фабрика» забезпечені приміщеннями, обладнанням, організаційною та комп’ютерною технікою, засобами зв’язку і спроможні власними силами виконати замовлення передбачене тендерними умовами.

Продукция / Услуги

Список продукції:

  • чоловічі та жіночі пальто, напівпальто, плащі, куртки;
  • жакети, спідниці;
  • чоловічі та жіночі брюки;
  • формений та корпоративний одяг;
  • робочий та євроспецодяг.

Вся необхідна інформація та ціни на продукцію розміщені на сайті підприємства.

Контакты

  • Керівник: Огаренко Ганна Олегівна
  • Тел/факс: 044 422 03 03
  • e-mail: info@olteks.com
  • Сайт: www.olteks.com

Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

feedback