Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Зустріч із угорськими дипломатами в Хмельницькій торгово-промисловій палаті

9.04.2015

    8 квітня Хмельницька торгово-промислова палата щиро вітала в своїх стінах шановних гостей – Його Високоповажність Надзвичайного та Повноважного посла Угорщини в Україні Пана доктора Ерно Кешкеня та Консула, Радника Консульського відділу Посольства Угорщини в Києві Антала Суромі. Ця зустріч відбулася в рамках першого офіційного візиту угорських дипломатів на Хмельниччину. Щиро вітаючи гостей Президент Хмельницької ТПП Наталія Бєлякова зазначила, що в процесі інтеграції до європейської спільноти торгівельно-економічне співробітництво України з Угорщиною залишається потенційно привабливим напрямком розвитку як країни в цілому так і Хмельницької області зокрема.

   Підприємці регіону мали нагоду зустрітись із Ерно Кешкенем та Анталом Суромі у конференц-залі ТПП. В ході обговорень було окреслено певні перспективи співпраці та зав’язування двосторонніх відносин із угорською стороною, презентовано інвестиційні проекти в тому числі проект індустріального (промислового) парку «Славута», що знаходиться у місті Славута Хмельницької області.

   Посол запевнив що Угорська Республіка як член Європейського Союзу та НАТО всіляко підтримує Україну і Хмельницьку область зокрема. Ерно Кешкень наголосив на тому, що Угорщина всіляко сприятиме процесу надходження інвестицій до українського бізнесу.

 

 

    8 квітня Хмельницька торгово-промислова палата щиро вітала в своїх стінах шановних гостей – Його Високоповажність Надзвичайного та Повноважного посла Угорщини в Україні Пана доктора Ерно Кешкеня... 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback