Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Засідання Міжнародного Трейд-Клубу України в Хмельницькій області

13.11.2014

6 листопада у Хмельницькій Торгово-промисловій палаті відбулось виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні в Хмельницькій області.

Міжнародний Трейд-клуб – це громадська організація, що була створена в грудні 1992 року. У жовтні 2011 року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Міжнародним Трейд-клубом в Україні. На сьогоднішній день ця організація об’єднує керівників і співробітників відділів з торгово-економічних питань майже шестидесяти посольств іноземних країн та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та регіонів, встановлення ділових контактів між вітчизняними та іноземними бізнесменами. Члени Трейд-клубу регулярно відвідують регіони України, де проводять зустрічі з керівництвом та представниками ділових кіл, а також знайомляться з роботою місцевих підприємств усіх форм власності.

Виїзне засідання, що відбулося 6 листопада за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації та Торгово-промислової палати, стало вже п’ятим візитом членів Клубу на Хмельничиину. Цього разу область відвідали представники Аргентини, Білорусі, Бельгії, Німеччини, Індонезії, Литви, Мексики, Малайзії, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Фінляндії, офісу Європейського Союзу в Україні та МЗС України. Вітали учасників заходу Президент Міжнародного Трейд-клубу – Соня Крайчова та Генеральний секретар Клубу, Валерій Балясний. На заході був присутній перший заступник голови обласної державної адміністрації, Олександр Симчишин.

В конференц-залі Торгово-промислової палати дипломатам було презентовано інформацію про економічний, експортний потенціал регіону, а також запропоновано кілька інвестиційних проектів. Серед них такі: „Розвиток індустріального (промислового) парку „Славута”, „Модернізація крейдового заводу на основі впровадження нових біотехнологій для виробництва високоякісної і конкурентної продукції”. Наталія Бєлякова, президент Хмельницької ТПП, зазначила про відкритість регіону для міжнародної співпраці та іноземних інвестицій.

Після цього працівники іноземних посольств провели B2B переговори з представниками ділових кіл Хмельниччини, переважна більшість яких є членами Хмельницької ТПП. Під час перемовин бізнесмени мали гарну нагоду презентувати певні аспекти діяльності своїх підприємств, зав’язати ділові контакти з членами Міжнародного Трейд-клубу, зробивши нові дієві кроки у налагодженні потенційної співпраці вже на міжнародному рівні. Поза всяких сумнівів, така кооперація може в перспективі принести великі результати.

В рамках реалізації євроінтеграційних процесів в Україні, особливо гостро для регіонів постають питання пошуку нових ринків збуту вітчизняних товарів, залучення інвестицій для створення інноваційних виробництв конкурентоспроможної продукції. Саме цей вектор розвитку обрала сьогодні Хмельницька ТПП, виступаючи як платформа для співпраці між представникамивлади, бізнесу, громадських організацій, дипломатичних установ та ділових кіл сприяючи таким чином економічному розквіту регіону не лише на національному рівні, а й на міжнародному.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback