Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

X спеціалізована виставка енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2013»

17.09.2013

Делегація Хмельницької області у складі президента Хмельницької ТПП Наталії Бєляковоїта представниківДП «Новатор» та ТОВ «Реноме» прийняли участь у X спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2013», яка відбулася з 11 по 14 вересня 2013 року у м. Запоріжжя в рамках ІІІ Міжнародного енергетичного форуму.

На регіональному стенді була продемонстрована експозиція найкращих здобутків в галузі енергозбереження та енергоефективних технологійпровідного підприємства Хмельниччини ДП «Новатор», яке орієнтоване на випуск авіаційного, радіонавігаційного обладнання, приладів радіозв’язку для залізниць, виробів електротехнічного призначення, медичних апаратів, засобів вимірювальної техніки, а також інноваційні здобутки підприємства, що динамічно розвивається у декількох напрямках – ТОВ «Реноме», що спеціалізується на виробництві електронних приладів та електротехнічних виробів (сигналізатори газу; програмно-апаратний комплекс; GPS- контролери; котли електричні тентові).

Якість підготовки презентаційних матеріалів Хмельниччини була високо оцінена учасниками та організаторами заходу. Під час Форуму були проведені паралельні сесії по трьох напрямках: «Енергомодернізація в контексті енергетичної стратегії України і промислових регіонів: реалії та перспективи», «Енергозберігаючі технології в комунальній сфері», «Енергозберігаючі технології в промисловості».

На завершення відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу енергоефективних проектів ТПП України, а також вручення дипломів «УчасникX спеціалізованої виставки енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2013» ДП «Новатор» та ТОВ «Реноме».

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback