Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Виставки вересня в Міжнародному виставковому центрі (Київ)

11.09.2015

На території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) у вересні 2015 року відбудуться нижчезазначені виставкові заходи, організатором яких є Міжнародний виставковий центр за підтримки профільних міністерств і відомств:
22-24 вересня: Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості – 2015»
Для всіх галузей економіки: електротехнічне та енергетичне обладнання, світлотехніка, силова електроніка, кабельно-провідникова продукція, гірничі машини та обладнання, інформаційні технології, засоби автоматизації.
22-25 вересня – у єдиному форматі відбудуться:
XII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2015»
Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.
Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.
XIV Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех – 2015»
Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.
Ділова програма за тематичними напрямками зазначених заходів передбачає проведення науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів» за участю керівників та фахівців профільних міністерств та відомств, асоціацій, представників міжнародних організацій та фондів, науковців, зарубіжних експертів.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback