Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

V міжнародний промисловий ярмарок технологій та обладнання для тепличної галузі «Тепличне господарство» та III промисловий ярмарок комерційного садівництва та ягідництва «Клуб садівників»

З 25 по 27 лютого 2015 року

 Шановні пані та панове!

 

З 25 по 27 лютого 2015 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, відбудуться одночасно V міжнародний промисловий ярмарок технологій та обладнання для тепличної галузі «Тепличне господарство» та III промисловий ярмарок комерційного садівництва та ягідництва «Клуб садівників».

Оргкомітет промислових ярмарків «Тепличне господарство» та «Клуб садівників» заручився підтримкою проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест в Україні». Метою проекту USAID АгроІнвест є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентноздатності агробізнесу незалежно від організаційно-правової форми та масштабу виробництва.

Фахівцями проекту ведеться активна діяльність по створенню та розвитку ефективних маркетингових каналів постачання та збуту продукції для малих і середніх сільгосп. товаровиробників, проводиться величезна кількість освітніх і консультаційних заходів.

 Цього року на промислових ярмарках «Тепличне господарство і Клуб садівників» Ви зустрінете як компанії-гіганти, здатні вирішувати завдання для виробників сільськогосподарської продукції в промислових обсягах, так і організації, орієнтовані на потреби середніх і дрібних фермерів. 

В рамках програми заходів промислових ярмарків «Тепличне господарство і Клуб садівників» представники компанії виступлять з доповіддю на тему «Біотехнологічний метод прискореного розмноження квіткових і ягідних культур».

Також, в рамках промислових ярмарків відбудеться авторський семінар Володимира Тарасюка, експерта-консультанта Національної асоціації сільськогосподарських служб України, на тему «Отримання органічної продукції в садівництві».

Ключові питання семінару:

  1. Виключення фальсифікату при виборі посадкового матеріалу плодово-ягідних культур;
  2. Зняття стресу з саджанців при закладці садів;
  3. Сучасний захист суцвіть від весняних заморозків без застосування диму і туманоутворювачів;
  4. Застосування біопрепаратів з метою отримання органічної продукції та поліпшення смакових якостей плодів.

 

Тел. для довідок (0382) 71-83-53

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback