Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Українсько-словацький бізнес-форум "SUBF 2015"

   Хмельницька Торгово-промислова палата  запрошує взяти участь у Міжнародному Бізнес Форумі SUBF 2015, який пройде 20-23 квітня  2015 року в місті Кошице (Словаччина).

SUBF 2015 – це словацько-український (організований представниками двох країн) міжнародний (за участю інших країн Євросоюзу) бізнес форум.

Заплановано наступний формат заходу:

  • Пленарна частина – виступ гостей рівня урядів країн учасників;  
  • Переговори у форматі B2B;  
  • Експозиція компаній учасників;
  •  Тематичні та презентаційні конференції;
  • Бізнес-ланчі, банкет.

До форуму буде випущений каталог учасників.

Місце проведення: «Культурпарк Кошице» – яскравий приклад інвестицій ЄС в східний регіон Євросоюзу  (40 мільйонів Євро).

Обмежень за галузевою належністю делегатів від України немає.

Форум відбудеться під егідою:

- зі словацької сторони – Міністерства економіки СР та Словацької агенції розвитку інвестицій та торгівлі, а також Словацько-Української торгової палати;

- з  української сторони –  Торгово-промислової палати України разом з Мінекономрозвитку та МЗС України, а також ТОВ «Кратос».

   В разі Вашого бажання прийняти участь у семінарі, просимо не пізніше 10 квітня 2015 року повідомити про це за тел.(0382) 78-53-72 або за електронною адресою tpp-ua@i.ua

 

 Хмельницька Торгово-промислова палата  запрошує взяти участь уМіжнародному Бізнес Форумі SUBF 2015, який пройде 20-23 квітня  2015 року в місті Кошице (Словаччина).

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback