Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Українсько-австрійський бізнес-форум

3 грудня 2014

   3 грудня 2014 року у Відні за підтримки Торгово-промислової палати України, Посольства України в Австрії та Федеральної палати економіки Австрії відбувся українсько-австрійський бізнес-форум.

   Після підписання Угоди про співробітництво між Україною та ЄС, Федеральна палата економіки Австрії активно співпрацює з Торгово-промисловою палатою України, яка, в свою чергу, залучає до міжнародної кооперації і регіональні ТПП.

   Виступаючи на бізнес-форумі, Президент Хмельницької торгово-промислової палати, Наталія Бєлякова та Перший віце-президент, Ельвіра Смертенюк, презентували економічний та інвестиційний потенціал Хмельниччини. Було представлено проект створення індустріального парку „Славута”, що входить до Реєстру індустріальних парків України та проект модернізації крейдового заводу на основі впровадження нових біотехнологій для виробництва високоякісної та конкурентної продукції. Крім того, з метою привертання уваги світової спільноти, було презентовано і туристичний потенціал області, адже туристична, рекреаційна та курортна інфраструктура регіону має значні передумови для розвитку.

   Президент та Перший віце-президент Хмельницької ТПП запросили до співробітництва австрійські підприємства, запевнивши, що на сьогоднішній день Хмельниччина є регіоном, що динамічно розвивається. На Хмельниччині влада, бізнес, громадські організації та Торгово-промислова палата демонструють узгодженість дій для постійного зростання обсягу інвестицій, вкладених в розвиток області.  

 

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback