Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

У місті Ашгабаті пройде Міжнародний ярмарок товарів народного споживання, що виробляються в країнах членах - учасниць Співдружності Незалежних Держав.

24.06.2012

У період з 20 вересня по 10 жовтня 2012 року в м. Ашхабаді (Туркменістан) планується проведення Міжнародної виставки-ярмарки товарів широкого споживання, ювелірної та сувенірної продукції країн СНД, яка пройде на території столичного ринку «Чандибіль».

До участі запрошуються державні та приватні виробничі підприємства, компанії, фірми та фермерства, індивідуальні підприємці.

Цілі цієї масштабної економічної акції, проведеної в рамках головування Туркменістану в СНД, - розширення торгово-економічного партнерства країн Співдружності, розвиток конкурентоспроможного виробництва, зміцнення господарських зв'язків і встановлення нових ділових контактів, а також залучення інвестицій в промисловість держав СНД.

Відвідувачам ярмарку, яка покликана сприяти активізації торгового процесу, буде представлений широкий діапазон продукціїлегкої, харчової та переробної промисловості, побутової техніки, електроніки і т.д.

У дні проведення ярмарку можна буде придбати, зробити замовлення будь-якої продукції, представленої товаровиробниками, якібудуть мати можливість провести презентації свого потенціалу, познайомити покупців з якісними характеристиками своїх товарів.

Ярмарок пройде за широкої рекламної та інформаційної підтримки всіх провідних ЗМІ Туркменістану.  Запрошуємо взяти участь у Міжнародному ярмарку. Більш детальну інформацію щодо заходу можна отримати в Управлінні сприяння розвитку підприємництва Хмельницької ТПП:

  • Людмила Заверюха
  • Теl.: +38 0382 71-83-53
  • Fax: +38 0382 78-53-62
  • E-mail: zavmila@mail.ru.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback