Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

У Генеральній прокуратурі України організовано роботу телефону «гарячої лінії» для підприємців.

21.06.2012

За повідомленням відділу зв'язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, у Генеральній прокуратурі України (ГПУ)організовано роботу телефону «гарячої лінії» для підприємців.

З метою виключення випадків незаконного втручання контролюючих органів та органів влади у діяльність підприємств, установ, організацій, інших господарюючих суб'єктів у структурі центрального апарату ГПУ утворено спеціальний підрозділ із забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності.

Розпорядженням Генерального прокурора України в Генеральній прокуратурі України організовано роботу телефону «гарячої лінії» - 0 800 507 001 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

За даним номером усі суб'єкти господарювання, права або законні інтереси яких порушено службовими особами органів державної влади і контролю, у робочі дні з09:00 до 18:00години мають можливість звернутися до Генеральної прокуратури України.

За їх повідомленнями будуть організовуватися відповідні перевірки, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав.

Прокурорам на місцях доручено також організовувати аналогічні "гарячі лінії". Про їх роботу громадськість буде інформуватися додатково.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback