Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Семінар з лобіювання та адвокасі від ГО "Інститут професійного лобіювання та адвокасі"

06.11.2014

1 листопада у конференц-залі Хмельницької Торгово-промислової палати в рамках реалізації проекту „Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи для підтримки реформ” - Regert.net пройшов одноденний семінар з лобіювання та адвокасі. Організатором даного заходу була ГО «Інститут професійного лобіювання та адвокасі». Тренерами виступили досвідчені експерти Денис Базілевич, Володимир Нестерович та Віталій Жугай. Щоправда, Хмельниччина спочатку не входила до списку дванадцяти запланованих для відвідування регіонів. Разом з тим, Президент Палати, Наталія Бєлякова, зуміла переконати організаторів в доцільності проведення семінару і на Поділлі. І, як виявилось, недарма.

Марія Хоменко, заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації, привітала учасників заходу від імені Хмельницької ОДА та висловила надію на продуктивну співпрацю.

Учасниками заходу стали представники влади, бізнес-кіл Хмельниччини (майже всі з них є і членами Хмельницької Торгово-промислової палати), громадських організацій, а також засобів масової інформації. Всі вони погодились на тому, що вміти лобіювати власні професійні інтереси на даний момент є надзвичайно актуальним. Адже саме лобіювання є тим інструментом, що дає можливість долучатися до процесу ухвалення рішень та побудови певної політики. Серед ключових завдань семінару можна виділити наступні: розгляд природи й основних принципів лобіювання та адвокасі, пре

зентація Ресурсної платформи для участі регіонів України в проведенні реформ, знайомство з інструментарієм лобіювання і адвокасі, алгоритмом організації та проведення кампаній, висвітлення законодавчих основ адвокаційної діяльності та лобіювання, а також демонстрація основних інструментів та етапів комунікативної політики.

В Україні на сьогоднішній день лобіювання сприймається як нелегітимний процес, а самий лобізм часто асоціюють з корупцією. Тим часом в багатьох розвинених країнах відстоювання інтересів певних груп суспільства вже давно стало звичною практикою. Наприклад, у Сполучених Штатах ще від 1946 року функціонує федеральний закон про регламентацію лобістської діяльності. Звичайно, на сьогоднішній день країна має багатий досвід у галузі лобіювання. Від функціонування системи лобістського впливу виграють не лише суспільні групи, котрі репрезентують власні інтереси, а й органи влади, зацікавлені в підтриманні постійної комунікації із суспільством.

Учасники семінару висловили свою готовність приймати активну участь у подібних заходах, що проходять за сприяння Хмельницької торгово-промислової палати. В ході таких заходів активісти можуть не лише почерпнути ґрунтовні знання у тій чи іншій сфері, але й зав’язати контакти, що можуть стати їм у нагоді для подальшої співпраці. Крім того, учасники виявили бажання долучитися до роботи загальноукраїнської мережі експертів Regert.net. Таким чином, Хмельницька ТППвиступила як „площадка” для нетворкінгу між бізнесменами, представниками влади, а також хмельничанами з активною громадською позицією.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback