Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Семінар для працедавців «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» 21.11.2018 р. Хмельницька ТПП

24.10.2018

Шановні працедавці!

З 01 жовтня 2018 року стартував проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.
Запрошуємо Вас прийняти участь в проекті як працедавця. Відвідання семінару, у форматі зустрічі ветеранів із представниками компаній, стане для Вас чудовою нагодою зібрати базу резюме та посилити імідж роботодавця.
Ви зможете презентувати діяльність своєї компанії, надати інформацію ветеранам про особливості працевлаштування, про існуючі вакансії та про свої очікування від ветерана, як від потенційного члена вашої команди.
Ми зі свого боку створимо невимушену атмосферу для спілкування, каву зі смаколиками та будемо висвітлювати подію в рамках нашої інформаційної кампанії.
Всеукраїнська інформаційна кампанія по висвітленню заходів проекту буде реалізована шляхом організації серії круглих столів, прес-конференцій, випуску періодичного видання.
Світовий досвід показує, що ветерани можуть стати чудовим доповненням до будь-якої команди, оскільки мають досвід приймання правильних рішень в ситуаціях тиску та обмеженого часу, самосвідомість, стресостійкість, є відповідальними, дисциплінованими та дійсно мотивованими працівниками.
Семінар в рамках програми в м. Хмельницький відбудуться 21 листопада 2018 р.
Для участі в зустрічах з ветеранами просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/9baJWYAgTBbypjeP2
Більш детально про проект можна прочитати тут: http://familyato.org/ua/proekty/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html
З усіх питань, що виникають з приводу участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу info.familyato@gmail.com

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback