Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Засідання Еміратсько-Української Ділової Ради, 9 квітня 2017 р на базі ВЕЗ Джебель Алі Фрі Зон (Jafza), Дубай, ОАЕ.

21.03.2017

Шановні колеги!

Висловлюємо свою повагу й інформуємо щодо засідання Еміратсько-Української Ділової Ради, яке відбудеться 9 квітня 2017 року на базі ВЕЗ Джебель Алі Фрі Зон (Jafza), Дубай, ОАЕ.
Програма заходу передбачає:
1. Тур по Jafza, найбільшої у світі ВЕЗ, – ознайомлення з офісами, складськими приміщеннями, виробництвами, що працюють на території ВЕЗ. Також виступить керівництво ВЕЗ Jafza, яке розповість про переваги і комфортність діяльності компаній у цій безподатковій юрисдикції.
2. Відвідування порту Джебель Алі й аеропорту World Central, де учасники ознайомляться зі зручною і доступною логістичною структурою.
3. Ознайомлення з роботою Дубайської митниці, де оформлення вантажу проходить достатньо швидко і без важких митних процедур.
4. Знайомство з роботою Українського інкубатору (Бізнес Центра) UCCI в ОАЕ, який працює на базі ВЕЗ Jafza, в якому учасники ознайомляться з повним комплексом його послуг на практиці. Також виступить керівництво Бізнес Центру, надасть практичні й корисні поради щодо ведення бізнесу з арабськими партнерами.
5. B2B спілкування з представниками арабських компаній, які ведуть операційну діяльність у ВЕЗ Jafza і успішно працюють на території ОАЕ.
6. B2B спілкування з представниками міжнародних компаній, які зареєстровані у ВЕЗ Jafza і успішно працюють як на території ОАЕ, так і в інших країнах Перської затоки і всього світу в цілому. А це перспективні партнери, які можуть стати потенційними клієнтами вітчизняних підприємств.
Ми впевнені, що така зустріч допоможе українським представниками визначити
перспективні напрямки розвитку відношень з арабськими компаніями для подальшого ефективного співробітництва. А також стане мережевою подією для вітчизняних компаній усіх галузей з метою визначення і виділення окремих галузевих напрямків для майбутніх виїзних заходів (форумів, конференцій і т.п.) як в Україні, так і за її межами.
Запрошуємо на засідання Еміратсько-Української Ділової Ради ті вітчизняні компанії, які зацікавлені у виході арабський ринок, і практична участь у заході – це реальний шанс знайти серйозних партнерів у арабському світі.

Телефони для контактів: 0382785366, 0980559927, 0503763734
E-mail: ean@mitel-ua.com, president@mitel-ua.com

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback