Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

IX міжнародна конференція з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017, 31 травня-2 червня 2017 р., м. Гавана, Куба

20.03.2017

За інформацією Посольства України в Республіці Куба Торгово-промислова палата України повідомляю наступне.
У період з 31 травня по 2 червня 2017 р. у м. Гавана, Куба, заплановано проведення IX міжнародної конференції з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017. Мета конференції -обговорення можливостей співпраці з іноземними компаніями, які заінтересовані у ринку відновлюваної енергетики Куби. Місце проведення - готель Habana Libre. Організаторами заходу є Центр вивчення технологій відновлюваної енергетики CETER. який входить до складу Гаванського Університету та Global Event Partners.
Конференція CIER-2017 надасть можливість отримати оновлену інформацію щодо секторів відновлюваної енергії на Кубі та в Карибському регіоні. Програмою заходу передбачена експозиція, семінари, обмін інформацією з науковцями та представниками компаній, заінтересованих у співробітництві на зазначеному напрямі.
Інформацію про захід та умови участі в ньому можна отримати на сайті www.cuba-renewables.com. за номером телефону +53 53727911 або по електронній пошті scorratge@gmail.com.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback