Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Українсько-Іракський бізнес-форум, 16 травня 2016 року, м.Київ

21.04.2016

Хмельницька Торгово-промислова палата інформує про те, що 16 травня 2016 року в рамках візиту в Україну представницької делегації бізнесменів Іраку у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал, 4-ий поверх) відбудеться Українсько-Іракський бізнес-форум за участю українських і іракських підприємців, а також чергове засідання Українсько-Іракської ділової ради.
Делегацію очолює президент Федерації торгових палат Іраку Джафар Альхамадані. У складі делегації також керівники регіональних торгових палат Іраку, представники міністерств та відомств Іраку, низка провідних іракських компаній.
Сфери інтересів іракської делегації, зокрема, включають:
аграрний сектор, імпорт зернових культур, продуктів харчування, зокрема, соняшникової олії, борошна, м’яса птиці, імпорт будівельних матеріалів, продукції металургійного та хімічного комплексів України, обладнання для видобутку, переробки, транспортування нафти та газу, cпівробітництво в галузі освіти, тощо.
Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:30. Участь у заході безкоштовна.
В разі зацікавленості просимо до 12 травня п.р. підтвердити Вашу участь, надіславши на e-mail: ved@mitel-ua.com, ean@mitel-ua.com, заповнену анкету учасника, що додається (бажано українською і англійською мовами).
Контактна особа Лілітко Марина Миколаївна тел. 0382 78-53-72, 067 384 19 46

Додаток: 1. Анкета – 1 аркуш

AttachmentSize
УЧАСНИКА Укра_нсько-_ракський форум.doc32 KB

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback