Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Перший український форум «Інструменти фінансової та технічної підтримки МСБ в Україні», 18 лютого 2016 р., Київ

8.02.2016р.

18 лютого 2016 року
Торгово-промислова палата України
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
Початок о 10.30
Реєстрація з 9.45

Торгово-промислова палата України вперше збирає під одним дахом представників усіх міжнародних організацій, які готові надавати фінансову допомогу малому та середньому бізнесу (МСБ).

Перший український форум «Інструменти фінансової та технічної підтримки МСБ в Україні» відбудеться в ТПП України 18 лютого 2016 року.

На форумі будуть представлені програми підтримки бізнесу, що діють в Україні. Зокрема, програми Європейського Союзу, Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD), Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), фонду для сприяння розвитку енергоефективності й відновлювальної енергетики «Green for Growth Fund, Southeast Europe» (GFF), Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO), посольства Канади в Україні, служб старших експертів з Німеччини, Швейцарії та Королівства Нідерландів — SES, SEC та PUM, а також низки українських банків. Також будуть представлені можливості мережі Enterprise Europe Network для розвитку українського бізнесу.

Мета заходу — створити унікальну можливість для малих і середніх підприємств дізнатися про актуальні програми підтримки бізнесу й отримати консультації щодо участі в них «із перших вуст» від експертів та представників іноземних донорських, фінансових та інших організацій. Планується, що надалі форум матиме щорічний характер, а також буде проводитися в регіонах.

Протягом форуму відбудуться кілька практичних майстер-класів:

1) Майстер-клас від GFF. Слухачі дізнаються про можливості використання бізнесом сучасних енергозберігаючих технологій та про економічні вигоди від їх запровадження. Крім того, енерго-експерт безкоштовно консультуватиме бізнес щодо оптимізації енергоспоживання підприємств, а банківський фахівець — щодо можливосетй кредитування.
2) Креативна майстерня від GIZ за програмою «Fit for Partnership». Слухачі отримають вичерпні відповіді на питання: Як вийти на ринок ЄС? Як знайти партнера в ЄС? Що український бізнес може запропонувати іноземному партнеру?

Захід є безкоштовним для відвідувачів та проводиться за підтримки офіційного партнера — інвестиційного фонду для сприяння розвитку енергоефективності й відновлювальної енергетики «Green for Growth Fund, Southeast Europe»

Реєстрація

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до співробітників Департаменту сприяння інвестиційній діяльності та регіонального розвитку Торгово-промислової палати України за тел.: (044) 279-2931, або за ел.поштою: dmn-ird@ucci.org.ua, elv-ird@ucci.org.ua

Програма форуму додається.

AttachmentSize
форуму (18.02.2016).pdf622.83 KB
 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback