Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Польсько-Східна конференція PUIG Lub-Invest, 8 червня 2017 року в Люблінському Конференц-Центрі в Любліні

30.01.2017

Польсько-Українська Господарча Палата рада повідомити, що являється організатором другого видання Польсько-Східної конференції PUIG Lub-Invest, яка
відбудеться 8 червня 2017 року в Люблінському Конференц-Центрі в Любліні. Співорганізаторами заходу є Мер міста Любліна, Кшиштоф Жух і Маршал Люблінської Області Славомир Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України та інших країн регіону: Білорусь, Молдова, Грузія, Азербайджан, Казахстан, Литва, Угорщина і Словаччина. Присутні будуть представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансів, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Ця вкрай важлива подія для польсько-східніх господарчих відносин, стане незабутньою можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також можливістю створення ряду партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.

Польсько-Українська Господарча Палата в рамках вищезгаданої конференції запевнює внести науковий досвід і участь багатьох потенційних ділових партнерів. У 2017 році Люблін святкує 700-річчя свого існування, яке також буде додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста о багатокультурній традиції і великому значенні протягом всієї історії.

Ми також повідомляємо, що програма, розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений для польських учасників під гаслом Напрямок Схід
шанси, можливості, співпраця і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки, натомісьть друга частина під назвою Польща - привабливим партнером для підрядників і інвесторів зі Сходу буде виділені для учасників з-за кордону. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.
Участь в Конференції є безкоштовна, натомість транспорт і місце
проживання покривається учасниками.

Контактна особа: Andrzej Drozd Віце-президент РУГП тел: 796-093-863 andrzej.drozd@pol-ukr.com

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback