Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Підприємства Івановської області (Російська Федерація)

Пропонуємо список провідних підприємств Івановської області (Російська Федерація) та інформацію про профіль їх діяльності.

1. «Івановоцентр» - комерційна фірма Івановського заводу важкого верстатобудування.

Профіль діяльності - продаж продукції заводу (горизонтальних розточувальних верстатів і горизонтальних оброблювальних центрів; універсальних фрезерних верстатів, спеціальних верстатів; допоміжного, різального інструменту і оснастки). Фірма займається також продажем продукції інших підприємств і здійснює імпорт комплектуючих для виробництва продукції заводу і сторонніх замовників.

2. Асоціація підприємств текстильної та швейної промисловості Івановської області (некомерційне партнерство).

Профіль діяльності - створення сприятливого середовища для текстильного кластера Івановського регіону, розвиток кооперації підприємств текстильної та легкої промисловості. До складу Асоціації входять найбільші виробники текстильної та швейної продукції регіону: ЗАТ «Компанія« МЕГА », ВАТ« Івановське текстильне об'єднання », ВАТ« Шуйські ситці », ЗАТ « Шуйская суконна фабрика », ТОВ« Яковлевська мануфактура », ЗАТ« Кінешемска прядильно- ткацька фабрика », Асоціація підприємств «ТДЛ »та ін..

3. ВАТ ХБК «Шуйські ситці».

Профіль діяльності - виробництво бавовняних тканин широкого асортименту. Продукція: ситець, бязь, фланель, саржа, діагональ, рушникова тканина, сатин; комплекти постільної білизни, набори для ванної, столові комплекти, спецодяг для збройних сил та медичного персоналу.

4. ВАТ «Завод ім. Г.К.Королева ».

Профіль діяльності - виробництво устаткування і запчастин для первинної переробки льону, вовни; обладнання та запчастин для текстильної промисловості і обробного устаткування; товарів народного споживання.

5. ВАТ «Машинобудівна Компанія Кранекс»

Профіль діяльності - виробництво та продаж гусеничних екскаваторів серії ЕК, EU, МТП і комплектуючих для будівельної техніки: катки, редуктора ходу, гідромотори, гідроциліндри, гідророзподільники, насоси, траки, виробництво і продаж будь-яких видів навісного обладнання для будь-якої будівельної техніки вітчизняного та імпортного виробництва; сервісне обслуговування.

6. ТОВ «Івановська меблева фабрика»

Профіль діяльності - виробництво та продаж якісних меблів, в т.ч. на замовлення (стільці, кухонні гарнітури, меблі для офісів і підприємств торгівлі).

7. Текстильний центр «РІО»

Профіль діяльності - найбільший текстильний центр оптово-роздрібної торгівлі. Під брендом «РІО» в Іванові представлений весь асортимент текстильної продукції від 700 виробників за найнижчими цінами. За додатковою інформацією звертатися до Управління сприяння розвитку підприємництва Хмельницької ТПП.

  • Контактна особа: Людмила Заверюха
  • Теl.: +38 0382 71-83-53
  • Fax: +38 0382 78-53-6
  • E-mail: zavmila@mail.ru

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback