Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Нові Правила пожежної безпеки для об’єктів площею до 300 кв. м.

21.06.2012

Міністерство з надзвичайних ситуацій України (МНС) розробило і зареєструвало в Міністерстві юстиції України нові Правила пожежної безпеки для об'єктів площею до 300 кв. м. Про це повідомила прес-служба МНС. Міністр назвав спрощення правил пожежної безпеки черговим кроком у спрощенні ведення бізнесу в Україні.

Кількість вимог, що регулюють діяльність понад 150 тис. суб'єктів підприємницької діяльності в нашій країні, було скорочено в 50 разів: замість 100 сторінок нові правила уміщаються на двох. "Відтепер підприємці, які працюють на 30 кв. м, повинні забезпечити виконання 5-ти обов'язкових правил. Для тих, чий бізнес від 30 до 300 кв. м - тільки 11 таких вимог".

Міністр зазначив, що значну частину норм старих правил, які були затверджені в 2004 році, власники малого бізнесу не могли виконати. Це, в свою чергу, призводило до зловживання службовим становищем посадовими особами органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

"Підкреслю, десятикратне скорочення вимог не означає нехтування безпекою людей. Нові пожежні правила - це результат ретельного аналізу причин виникнення загорянь на підприємствах протягом останніх 5-ти років", - зазначив В.І.Балога.

В.І.Балога додав, що нові Правила розроблені на виконання доручень Президента України щодо спрощення умов ведення підприємницької діяльності.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback