Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Навчання за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» в Інституті вищих керівних кадрів при Національній академії державного управління.

20.05.2015

Хмельницька Торгово-промислова палата запрошує до навчання за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» в Інституті вищих керівних кадрів при Національній академії державного управління.
Слухачами даної програми є посадові та виборні особи органів місцевого самоврядування, фахівці громадських організацій та топ-менеджери приватних структур.
Навчання за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» здійснюється за заочною та заочно-дистанційною формами (термін навчання – 2,5 роки).
Враховуючи те, що вищим управлінським кадрам доводиться одночасно вирішувати комплекс складних та невідкладних завдань реформування суспільного життя та державотворення, зважаючи на їхню надзвичайну професійно-виробничу зайнятість, навчання за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» ґрунтується на таких засадах:
- індивідуалізація навчального процесу;
- максимальне наближення навчання до розв’язання проблем, пов’язаних з управлінською діяльністю слухачів;
- використання в навчальному процесі сучасних інноваційних методів, технологій, зокрема з електронної освіти, та інтерактивних форм навчання;
- виконання слухачами індивідуальних навчально-практичних завдань з управлінських проблем;
- найширше залучення до проведення занять кращих українських і зарубіжних фахівців, провідних державних і політичних діячів, відомих науковців і практиків тощо.
Прийом документів здійснюється до 29 травня 2015 року. Вступні екзамени проходитимуть 16 та 18 червня 2015 року.
За більш детальною інформацією просимо звертатися за тел. (0382) 71-83-53 або електронною адресою tpp-ua@i.ua Контактна особа: Берегова Юлія Миколаївна.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback