Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ МІЖНАРОДНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА"

26.03.2012

     21-22 березня 2012 року в Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні форми міжнародного регіонального співробітництва». Учасниками наукового зібрання були делегації з Польщі, Хорватії, Румунії, Білорусії, Росії, громадські організації земляцтв Хмельниччини, знані науковці провідних вузів України, Росії, Польщі, виробничники, посадовці центральних та місцевих органів влади, представники владних та недержавних установ.
       Мета конференції – вироблення рекомендацій щодо задіяння можливості міжнародного регіонального співробітництва для стимулювання соціально-економічного розвитку регіону. На конференції обговорювались питання міжнародного співробітництва у створенні технопарків, кластерів, як інноваційних інструментів підвищення конкурентоспроможності регіону та збільшення його експортного потенціалу, залучення іноземних інвестицій, створення вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку.
     Обласна державна адміністрація сприяє розвитку міжнародного співробітництва в усіх галузях, зокрема, зовнішньоекономічних зв’язків підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.
     На конференції виступила Президент Хмельницької Торгово-промислової палати Наталія Бєлякова з доповіддю «Сприяння бізнесу в розвитку і розширенні міжнародного співробітництва – основний зміст роботи Хмельницької ТПП». Н.Бєлякова відмітила, що завдяки плідній співпраці з Хмельницькою обласною державною адміністрацією Хмельницькою ТПП було проведено низку заходів, які сприяли залученню інновацій та інвестицій в економіку регіону, налагодженню нових ділових зв’язків на різних підприємствах області з метою підвищення ефективності господарювання на Хмельниччині, конкурентоспроможності продукції, що виробляється в регіоні, авторитету краю та країни в цілому. Найбільш яскравими були спільні ділові поїздки до Румунії (повіт Нямц), Республіки Білорусь (Мінська область) та презентація економічного потенціалу області в Палаті економіки Австрії (м.Відень). В січні 2012р. Хмельницька область була удостоєна честі представляти Україну на 17 Міжнародній виставці в Хорватії «VIROEXPO 2012», де була підписана Угода про співробітництво між Хмельницькою ТПП і ТПП Віровітічко-подравської жупанії в рамках підписаних угод про співпрацю між державними адміністраціями Віровітічко-подравської жупанії і Хмельницької області.
     Обмін досвідом і напрацювання щодо актуальних проблем міжнародного регіонального співробітництва, залучення інноваційних форм у розвиток виробництва, налагодження співпраці між владою, бізнесом, наукою і громадськими організаціями буде сприяти реалізації продуктивних ідей та проектів в регіоні та стане дієвим кроком на шляху подальшого ефективного економічного розвитку країни в цілому.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback