Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Міжнародна контактна біржа «Бізнес-партнерство 2012»

17.07.2012

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній контактній біржі «Бізнес-партнерство 2012», яка проходитиме 12 жовтня 2012 року спільно з ХII Міжнародним економічним форумом – відомою площадкою міжрегіонального співробітництва у Східній та Центральній Європі.

Метою Міжнародної контактної біржі є надання її учасникам можливостей для встановлення корисних бізнес-контактів, розширення співробітництва між підприємцями різних країн і регіонів, розвитку міжнародної торгівлі, зміцнення інвестиційної співпраці, обмін інноваціями.

До участі у заході запрошуються представники зарубіжних та українських ділових кіл, які зацікавлені у налагодженні нових бізнес-контактів, розширення сфер своєї підприємницької діяльності.

Для кожного учасника Біржі буде сплановано індивідуальний графік двосторонніх зустрічей, сформований з урахуванням побажань, висловлених в Анкеті учасника. Крім того, під час Біржі відбудуться семінари, круглі столи, презентації. Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної контактної біржі «Бізнес-партнерство 2012». Ми впевнені, що Ви зможете встановити на цьому діловому форумі корисні для Вас бізнес-контакти та обговорити спільні проекти.

Для участі у Міжнародній контактній біржі необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 1200,00грн з ПДВ, а також заповнити Анкету учасника.

Для отримання додаткової інформації, просимо звертатись в Управління сприяння розвитку підприємництва Хмельницької ТПП:

  • Заверюха Людмила
  • Тел: +38 0382 71-83-53
  • E-mail: zavmila@mail.ru

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback