Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Міжнародна конференція «Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів» (26 вересня 2019 року)

17.09.2019

Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy запрошує Вас у четвер 26 вересня на міжнародну конференцію «Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів».

Коли: 26 вересня о 9:30
Де: БЦ «Леонардо», вул. Богдана Хмельницкого, 17/52

У межах конференції будуть презентовані міжнародні дослідження. Ми обговоримо ефективність боротьби з корупцією у Румунії, як використання нідерландського досвіду допоможе подолати кругову поруку і протекціонізм в українській системі правосуддя, а також як перетворити малий та середній бізнес в Україні на глобальних чемпіонів на основі досвіду Mittelstand у Німеччині.

Розклад конференції:

9:00-9:30 – реєстрація та welcome-кава
9:30-9:35 – вступне слово Hlib Vyshlinsky, виконавчого директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy

СЕКЦІЯ ПРО АНТИКОРУПЦІЙНУ РЕФОРМУ
9:35-9:55 – презентація дослідження «Як врятувати антикорупційну реформу в Україні (базуючись на досвіді Румунії)», Олександр Лємєнов, засновник StateWatch
9:55-10:35 – панельна дискусія «Антикорупційна реформа в Україні: стан та перспективи розвитку»,
Учасники: Артем Ситник, директор НАБУ, представник Вищого антикорупційного суду, Олександр Лємєнов, засновник StateWatch, Victor Alistar, Transparency International Romania (Румунія).
Модератор: Eugene Krapyvin, Експертний центр з прав людини
10:35-10:50 – модерований Q&A з аудиторією.
10:50-11:10 – кава-брейк

СЕКЦІЯ ПРО СУДОВУ РЕФОРМУ
11:10-11:30 – презентація дослідження «Інструменти зміцнення довіри до суду в Україні», Roman Kuybida, заступник голови правління Центр політико-правових реформ
11:30-12:10 – панельна дискусія «Як сформувати авторитет судової влади в Україні та підвищити довіру до неї?»
Учасники: Михайло Буроменський, професор, співголова Комісії при Президенті з питань правової реформи, Roman Kuybida, заступник голови правління Центр політико-правових реформ, Lino Brosius, проектний менеджер CILC (Нідерланди).
Модератор: Mykhailo Zhernakov, голова правління Фундація DEJURE
12:10-12:25 – модерований Q&A з аудиторією.
12:25-12:45 – кава-брейк

СЕКЦІЯ ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК
12:45-13:05 – презентація дослідження «Як українським МСП стати національними та глобальними чемпіонами?», Dmytro Yablonovskyy, заступник директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy
13:05-13:45 – панельна дискусія «Як перетворити малі та середні підприємства України на глобальних гравців?»
Учасники: Dmytro Natalukha, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку (очікується підтвердження), Dmitriy Romanovich, заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, Dr. Niclas Rüffer German International Cooperation, GIZ, Kyiv (Німеччина), Dmytro Yablonovskyy, заступник директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy, Oksana Kuziakiv, виконавчий директор Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.
Модератор: Hlib Vyshlinsky, виконавчий директор Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy
13:45-14:00 – модерований Q&A з аудиторією.

Для участі в конференції прохання пройти онлайн-реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/ZZpipU4xD416NeeY6

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback