Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Міжнародні заходи

16.09.2015

Хмельницька Торгово-промислова палата інформує про проведення таких міжнародних заходів:
у період з 29 по 30 вересня 2015 року у м. Туркменбаші (Туркменістан) планується проведення щорічної Міжнародної виставки і туристичної конференції «Туризм і подорожі», які відбудуться в національній туристичній зоні «Аваза». Мета і завдання міжнародної туристичної виставки та конференції – стати комунікаційним і дискусійним майданчиком для налагодження ділових контактів між представниками компаній у сфері тур бізнесу, фінансових, проектних і будівельних організацій, виробників і постачальників туристичних товорів та послуг.
У період з 2 по 7 листопада 2015 року у м. Гаванна (Республіка Куба) планується проведення ХХХІІІ Міжнародного Гаванського ярмарку FINAV 2015, який відбудеться у виставковому центрі «EXPOCUBA». Тематичними розділами виставки є товари народного споживання, машинобудування та обладнання, технології, сировина, послуги та інше.
У період з 12 по 15 жовтня 2015 року у м. Аммані (Йорданія) планується проведення міжнародної виставки «Rakhaa Expo 2015». Тематичними розділами виставки є енергетика та відновлювальна енергетика, інформаційно-технологічні системи, фармацевтична та медична промисловість, будівництво та будівельні матеріали, нерухомість та інвестиції в нерухоме майно, туризм та туристичні інвестиції, телекомунікації та Інтернет-провайдери, продукти харчування, сільське господарство, ветеринарія, тваринництво, фінансовий і банківський сектор, електричні обладнання, комп’ютери і побутові прилади, поліграфія, видавництво, побутові та офісні меблі, легка промисловість, вироби із шкіри та ювелірні прикраси, косметика.
У період з 2 по 7 жовтня 2015 року у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) планується проведення Ташкентського Міжнародного Туристичного Ярмарку «Туризм на шовковому шляху 2015», який відбудеться в НВК «Узбекспоцентр». Тематикою зазначеної ярмарки є всі види туристичних послуг.
У період з 15 по 16 жовтня 2015 року у м. Тбілісі (Грузія) відбудеться Перший форум високого рівня «Tbilisi Silk Road Forum», метою якого є розширення співробітництва на таких основних напрямах: транспорт, енергетика, торгівля, міжлюдські контакти. Тематикою виставки є товари сільського господарства та харчової промисловості, послуги та інше. Особлива увага під час проведення буде присвячена місцевим товарам та товарам без ГМО.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback