Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Круглий стіл на тему: «Реалізація економічного потенціалу міста Хмельницького: виклики сьогодення», 4 липня, Хмельницька ТПП

02.07.2019

Прес-анонс У четвер, 4 липня, у Хмельницькій Торгово-промисловій палаті відбудеться «круглий стіл» на тему: «Реалізація економічного потенціалу міста Хмельницького: виклики сьогодення» за участю кандидата в народні депутати України від партії «Слуга народу» Миколи Стефанчука, представників Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Регіональної Ради підприємців Хмельницької області. «Питання підтримки та розвитку бізнесу, особливо вітчизняного товаровиробника, малого та середнього підприємництва у моєму рідному місті є основоположною складовою моєї програми, - зауважив Микола Стефанчук, - я докладу максимум зусиль для того, щоби зробити Хмельницький і весь наш регіон інвестиційно привабливим. Я потребую прямого діалогу з бізнесом, адже хочу знати реальні потреби підприємців.» У рамках відкритої дискусії передбачається обговорення ключових проблем бізнесу, визначення основних напрямків підтримки вітчизняних товаровиробників, малого та середнього бізнесу з боку держави, підготовка меморандуму про співпрацю.
Початок «круглого столу» об 11:00. Запрошуються усі бажаючі. Засоби масової інформації запрошуються без попередньої акредитації.
Просимо зареєструватись за тел. 0673841946, 0382785372

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback