Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Круглий стіл: «Проблеми та перспективи стійкого інноваційного розвитку промисловості за умов світової глобалізації», 20 лютого 2019р. Хмельницька ТПП

18.02.2019

У 2019 році Україна вдруге братиме участь в ініціативі Європейської Комісії, спрямованій на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. У лютому п. р. у трьох регіонах буде проведено Європейські індустріальні дні 2019 (EU Industry Days). До того ж це є частиною Індустріального діалогу високого рівня, активним учасником якого є Україна.
Дніпро, Хмельницький та Вінниця відповідно 7, 20 та 22 лютого 2019 р. на своїх майданчиках зберуть представників бізнесу та їх об'єднань, науково-дослідницьких організацій та установ, експертного середовища, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою вироблення рекомендацій щодо залучення українського бізнесу до системи європейських ланцюгів доданої вартості та створення нових потоків цінностей (посилання на повідомлення Європейської Комісії https://goo.gl/trgD8x).
Запис проведення заходів, а також усі презентаційні та інформаційні матеріали буде розміщено на сторінці WWW.euindustryday.in.ua.
Також, повідомляємо, що 21 лютого 2018 р. аналогічний захід було проведено у м. Київ, який, у свою чергу, дав старт Українському індустріальному тижню (серії форумів у 13 областях України із підсумковою конференцією у м. Київ, детальні матеріали та відео розміщені за посиланням http://industryweek.in.ua). Організаційну підтримку минулорічних заходів здійснював оргкомітет Індустріального тижня на чолі із Денисом Базілевичем.
За підсумками проведення таких форумів департаментом промислової політики отримано:
пропозиції від регіонів до проекту Стратегії розвитку промислового комплексу та Плану заходів до нього;
зворотній зв'язок від представників бізнесу про доцільність та відповідність реаліям уже задекларованих кроків;
комунікаційний майданчик для оперативного зв'язку із реальними представниками промисловості регіонів.
Запрошуємо прийняти участь у роботі круглого столу «Проблеми та перспективи стійкого інноваційного розвитку промисловості за умов світової глобалізації», який відбудеться 20 лютого 2019р об 11.00 у конференц-залі Хмельницької торгово-промислової палати за адресою (29000, м. Хмельницький, вул.. Подільська, 109/1)
.Початок реєстрації о 10:30. Участь – безкоштовна.
Під час заходу будуть напрацьовані пропозиції та рекомендації щодо формування Стратегії розвитку промислового комплексу України з урахуванням трендів розвитку європейської індустріальної політики в контексті реалізації концепції Східного Партнерства.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback